Reklama

Reklama

Zaginiony 71-latek odnaleziony. Starszy kutnianin trafił pod opiekę lekarzy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Zaginiony 71-latek odnaleziony. Starszy kutnianin trafił pod opiekę lekarzy  - Zdjęcie główne

aginiony 71-latek odnaleziony. Starszy kutnianin trafił pod opiekę lekarzy | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kiedy dochodzi do zaginięcia człowieka liczy się każda minuta. Tak było również podczas poszukiwań 71-letniego mieszkańca Kutna, który oddalił się z izby przyjęć kutnowskiego szpitala. Na szczęście finał poszukiwań zakończył się pomyślnie.

Reklama

8 marca do Komendy Powiatowej Policji w Kutnie w godzinach popołudniowych wpłynęło zgłoszenie o starszym pacjencie, który miał opuścić izbę przyjęć kutnowskiego szpitala. Do jednostki zgłosiła się również rodzina, która zawiadomiła o zaginięciu mężczyzny. 

- Mundurowi patrolowali ulice, sprawdzali punkty gastronomiczne, przystanki, dworzec PKP oraz stacje benzynowe. Weryfikowali wszystkie sygnały jakie do nich wpływały. Policjanci sprawdzali też wszystkie miejsca w których kiedyś mężczyzna zamieszkiwał – komentuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy kutnowskiej komendy.

Mundurowi odnaleźli zaginionego około północy. Senior przyznał, że nie wie gdzie jest i dlaczego się tu znalazł. 

- Mundurowi sprawdzając piwnice w blokach mieszkalnych, ujawnili siedzącego przy rurach grzewczych starszego mężczyznę, którego rysopis odpowiadał osobie zaginionej. Senior przyznał, że nie wie gdzie jest i nie wie dlaczego się tu znalazł. Policjanci przekazali mężczyznę pod opiekę personelu medycznego – informuje podkom. E. Machnik.

Przy okazji tego zdarzenia policja apeluje o kontakt z numerem alarmowym, gdy zauważymy osobę, która zachowuje się nienaturalnie. Warto sprawdzić, czy nie wymaga pomocy medycznej, bądź poinformować policję. Jeden telefon może uratować ludzkie życie lub zdrowie.

Info: KPP Kutno

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy