Reklama

Zajęcia taneczne "Dancehall" dla kobiet

Opublikowano:
Autor:

Zajęcia taneczne "Dancehall" dla kobiet - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zajęcia co prawda trwają już jakiś czas, ale są realizowane na poziomie "open"- może przyjść na nie każdy kto ma na to ochotę, bez względu na predyspozycje. Nie potrzebujesz partnera, by nauczyć się tańczyć! Poczuj się seksownie! Jest to intensywny trening taneczny dla kobiet chcących wyszaleć się na parkiecie w rytm gorącej muzyki!Zawsze chciałaś zapisać się na zajęcia taneczne, ale nigdy nie starczało ci czasu? dom, rodzina, praca? Stworzyliśmy zajęcia idealne dla ciebie.

Warsztaty odbywają się w godzinach wieczornych, specjalnie po to, by nawet te najbardziej zapracowane kobiety mogły z nich skorzystać.

Kurs już trwa - zostały ostatnie wolne miejsca.Na zajęciach poznacie masę kroków tanecznych i to wszystko tylko w kobiecym, wesołym gronie.

Cel zajęć:

  • poznanie historii tańca oraz kroków
  • aktywne spędzenie wolnego czasu
  • odstresowanie się, wyszalenie w tańcu przy pozytywnie wpływającej muzyce
  • praca nad uelastycznieniem oraz wzmocnieniem ciała (brzuch, uda, pośladki, łydki)
  • zrzucenie wielu zbędnych kilogramów
  • poprawa kondycji fizycznej
  • nabranie na zapas pozytywnej energii
  • nabranie poczucia kobiecości oraz świadomości własnego ciała
Nasze kursantki twierdzą: "Dzień bez dancehallu - dniem straconym!", dlatego też nie lubimy przerw świątecznych :) dancehall uzależnia, bo wiesz że po tych zajęciach czujesz się lepiej i naprawdę modelujesz każdy kawałek swojego ciała! Wstydzisz się przyjść na zajęcia, bo nie wiesz, czy dasz sobie radę? nie ma takiej potrzeby! Przyjdź, zobacz, a później spróbuj swoich sił. Na tych zajęciach nie ma tłumów, gdyż wiemy, że nasze kursantki lepiej się czują w małych, kameralnych grupach - osiągamy wtedy lepsze efekty ćwiczeń, gdyż instruktor podczas zajęć ma okazję podejść do każdego indywidualnie. Na zajęciach nie ma określonego przedziału wiekowego, poza faktem, iż mają to być kobiety dorosłe, na zajęcia przychodzą nawet matki z córkami :) Na dodatek wzajemnie się dopingujemy i pomagamy w wykonywaniu trudniejszych ćwiczeń, dlatego też te zajęcia są wyjątkowe i mają niesamowitą atmosferę!

Wtorek: 20.15-21.15- nowa sala baletowa KDK
Czwartek: 20.00-21.00- nowa sala baletowa KDK
Koszt: 25zł/miesiąc - 1 raz w tygodniu, 40zł/miesiąc 2 razy w tygodniu
Na zajęcia prosimy zabrać obuwie zmienne - sportowe, wygodny strój, butelkę wody, ręcznik do wytarcia potu oraz świetne samopoczucie!
Instruktor: Joanna Zielińska
ZAPISY: 723-319-518 - do godziny 15.00

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE