Reklama

Reklama

Zamykają znany sklep, zorganizowali wielkie wyprzedaże. Co pojawi się na jego miejscu? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 13 paź 2021 07:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Popularny punkt znika z powiatu kutnowskiego. Sklep znanej sieci wkrótce zostanie zamknięty i zostanie zastąpiony przez inną sieć.

Reklama

W Żychlinie wkrótce sklep sieci Tesco zostanie zastąpiony przez punkt Netto. To efekt wycofania się brytyjskiego giganta znad Wisły.

CZYTAJ TAKŻE: Przebudowa skrzyżowania na Łąkoszynie dobiegła końca. Czy wszystko dopięto na ostatni guzik? [ZDJĘCIA]

- Nie znam sklepów Netto, więc trudno mi powiedzieć, czy dla nas to zmiana na lepsze. Nie wiem jakie tam są ceny. Czas pokaże, czy będę robić tu zakupy – mówiła nam wczoraj jedna z mieszkanek Żychlina.

W połowie roku Tesco poinformowało o sprzedaży swojego biznesu w Polsce firmie Salling Group A/S (właściciel sieci Netto, duńska grupa detaliczna). Transakcja obejmuje 301 sklepów, centra dystrybucji i główną siedzibę.

CZYTAJ TAKŻE: Oglądał pociągi jadące pod Kutnem. Nagrał "niebezpieczną sytuację" [WIDEO/ZDJĘCIA]

Komentując sprzedaż Dave Lewis, Prezes Grupy Tesco, powiedział:

- Widzieliśmy znaczącą poprawę wyników naszej działalności w Europie Środkowej, ale nadal dostrzegamy wyzwania rynkowe w Polsce. Ta transakcja pozwoli nam skoncentrować się w regionie na działalności w Czechach, na Węgrzech i Słowacji, gdzie mamy silniejszą pozycję rynkową i możliwości wzrostu oraz osiągamy marże i wyniki finansowe, które stanowią wartość dla Grupy. Chciałbym podziękować wszystkim naszym koleżankom i kolegom z Tesco w Polsce za ich zaangażowanie w obsługę klientów w Polsce przez tak wiele lat. Energia i zaangażowanie, jakie wykazali w ciągu ostatnich dwóch lat, przekształcając Tesco w Polsce na model dwuformatowy, były niesamowicie imponujące. Uważamy, że ta transakcja to najlepszy sposób zabezpieczenia przyszłości firmy dla naszych pracowników i klientów w Polsce

CZYTAJ TAKŻE: W weekend do naszego regionu przyjadą food trucki. To ostatnia taka okazja w tym sezonie!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)