Reklama

Reklama

Oglądał pociągi jadące pod Kutnem. Nagrał "niebezpieczną sytuację" [WIDEO/ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielu pasjonatów kolei - również tych z Kutna i okolic - ogląda i nagrywa pociągi. Czasami uda im się zarejestrować coś ciekawego lub niecodziennego, tak jak w tym przypadku.

Reklama

Na YouTube co kilka-kilkanaście dni pojawiają się filmy, których autorzy rejestrują przejazdy przeróżnych pociągów przez Kutno – w tym kutnowską stację – jak i z okolicznych miejscowości. W niedzielę na kanał Konkretniak91 wrzucono kolejne takie nagranie.

Jak napisał jego autor, udało mu się zarejestrować niecodzienną sytuację. Chodzi o rogatki, które zamknęły się dosłownie chwile przed przejazdem rozpędzonego składu. Autor nagrania poinformował, że to pociąg relacji Płock-Katowice.

- W materiale relacja z wczesnego poranka na kutnowskich szlakach oraz jego okolic (Krzesin, Krzesinówek, Gołębiewek). Polecam również zwrócić uwagę na niebezpieczną sytuację mającą miejsce w 2:25 kiedy to pociąg TLK "Chemik" przejeżdża przez przejazd kolejowy zaledwie dziesięć sekund po zamknięciu się rogatek. Zazwyczaj czas pomiędzy zamknięciem rogatek, a przejazdem pociągu wynosi jedną do dwóch minut - napisał w opisie filmu autor nagrania.

Jego widzowie podzielają zdanie, że to dość niespotykany widok.

Swoją drogą ten Chemik króciutki. Rzeczywiście mały odstęp czasowy.

- Rzeczywiście niewiele czasu upłynęło między zamknięciem a przejazdem pociągu. Tam zawsze tak jest? Poza tym fajne ujęcie

- Podobno tak, ale głównie w przypadku tego pociągu. Przed przejazdem KM-ek (składy Kolei Mazowieckich – dop. red) i towarów zamyka się normalnie – odpowiada Konkretniak 91

Nagranie można zobaczyć poniżej. Sytuację opisaną przez autora nagrania można zobaczyć w 2:25. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy