Reklama

Zapadła decyzja ws. Święta Róży! Prezydent Burzyński: "Nie możemy narażać Waszego zdrowia"

Opublikowano:
Autor:

Zapadła decyzja ws. Święta Róży! Prezydent Burzyński: "Nie możemy narażać Waszego zdrowia" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Zbigniew Burzyński wydał oświadczenie w sprawie zbliżającej się, 46. edycji Święta Róży. Włodarz informuje, że tegoroczne obchody nie będą tak huczne jak w minionych latach.

- Kochani mieszkańcy, miłośnicy róż, serdeczni goście corocznego Święta Róży! Z wielkim smutkiem muszę poinformować, że znacząco ograniczamy przygotowania do 46. Święta Róży. Jeszcze tydzień temu byliśmy przekonani, że uda nam się zorganizować to wyjątkowe wydarzenie w sposób, który zapewniłby Wam bezpieczeństwo. Wydawało się, że znaleźliśmy formułę dopasowaną do wyjątkowych okoliczności, które przyniósł nam ten rok. Zakładaliśmy, że z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków ostrożności, odbędą się koncerty z udziałem gwiazd na stadionie przy ulicy Kościuszki, Jarmark Różany na Placu Piłsudskiego, a także wiele innych wydarzeń towarzyszących - pisze Z. Burzyński.

Niestety, jak informuje prezydent, dynamiczna sytuacja związana z gwałtownym rozprzestrzenianiem się wirusa zmusza do wycofania się z tych przedsięwzięć.

- Nie możemy narażać Waszego zdrowia, organizując wydarzenia skupiające tysiące osób w jednej przestrzeni. Liczę, że zrozumiecie tę decyzję i ciążącą na nas odpowiedzialność. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby uratować różaną tradycję i zorganizować Ogólnopolską Wystawę Róż i plenerowe aranżacje florystyczne w parku Traugutta oraz w przestrzeni wokół willi Troczewskiego. To co symboliczne, co najważniejsze w każdym Święcie Róży odbędzie się. Życzę Państwu, abyśmy wszyscy razem, w zdrowiu i pogodzie ducha, spotkali się podczas hucznego 47. Święta Róży w 2021 roku!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE