Reklama

Zapisz swoje dziecko na zajęcia taneczne!

Opublikowano:
Autor:

Zapisz swoje dziecko na zajęcia taneczne! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia STREET DANCE STUDIO opracowało specjalną ofertę zajęć tanecznych, wokalno - tanecznych, i taneczno - fitnessowych dla naszych milusińskich.Daj swojemu dziecku możliwość nauki tańca i rozwijania tej pięknej pasji – kiedyś na pewno Ci podziękuje! Nie jesteście pewni na jakie zajęcia zapisać dziecko? Zadzwońcie do nas: 723-319-518 - otrzymacie fachową poradę odnośnie zajęć i pomożemy wam wybrać odpowiednie dla dziecka.

Oferta zajęć:
MIX TANECZNY - nauka podstaw różnych technik tanecznych - hip hop, disco dance, taniec nowoczesny, elementy jazzu, tańca klasycznego oraz tańca towarzyskiego. Zajęcia pozwalają dzieciom na wszechstronny rozwój ruchowy, poznanie wielu technik tanecznych, wyrobienie poczucia rytmu, koordynacji ruchowej, a także koncentracji i pamięci. Dodatkowo nauczą się samodzielności, twórczości i kreatywności. A wszystko to, połączone i budowane na tańcu oraz dobrej zabawie!
Zespoły taneczne:
LUZIK MINI (3-4 latki). Termin zajęć: Środa sala baletowa B KDK - 16.15-16.45. Koszt: 30zł/miesiąc.


BALET - zajęcia dla najmłodszych dzieci w formie atrakcyjnych zabaw baletowych i muzycznych pod okiem doświadczonych i życzliwych nauczycieli tańca z pasją. Ich celem jest rozwijanie kreatywności ruchowej właściwej maluszkom, możliwości fizycznych dzieci, a także pełne wykorzystanie ich energii oraz ciągłe stymulowanie ich wyobraźni ruchowej. Maluchy rozwijają wrażliwość na muzykę, oswajają przestrzeń, a poprzez ruch uczą się wyrażać swoje emocje, pomysły i wyobrażenia. Bezpieczna, ciepła i twórcza atmosfera zajęć! Znakomite przygotowanie do dalszej nauki modern jazzu w starszych zespołach turniejowych. Gorąco polecamy!
Zespoły taneczne:
SZOK MINI (4-6 latki). Termin zajęć: Środa sala baletowa B KDK - 15.45-16.15. Koszt: 30zł/miesiąc

MODERN JAZZ - to najlepszy sposób aby uchronić dziecko przed wieloma powszechnymi schorzeniami, takimi jak wady postawy, „garbienie się”, płaskostopie, skrzywienia kręgosłupa powstałe w wyniku złych nawyków (chociażby noszenia plecaka na jednym ramieniu), nieprawidłowego stawiania stóp itp. Styl ten bazuje na emocjach, uczuciach i improwizacjach tanecznych. Wiele elementów wykonywanych jest na podłodze oraz w partnerowaniach.
Zajęcia:
Zespół tańca jazzowego SZOK JUNIOR 7-11 lat - Czwartek sala baletowa A KDK - 17.00-18.15. Koszt: 50zł/miesiąc
Zespół tańca jazzowego SZOK młodzież - Czwartek sala baletowa A KDK - 18.15-19.30. KosztL 50zł/miesiąc

Hip-Hop - doskonałe zajęcia dla dzieci i młodzieży mających wiele energii i chcących ją wykorzystać we właściwy i ciekawy sposób. Zajęcia pomagają rozwijać odwagę, koordynację ruchów, dynamikę, a przede wszystkim dają wiele radości. Wyrabiają umiejętność pracy w grupie. Zajęcia taneczne z hip-hopu pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.
Nasze zespoły hip-hopowe:
5-6 lat (LUZIK JUNIOR). Termin zajęć: Środa sala baletowa B KDK- 16.45-17.30. Koszt: 40zł/miesiąc
7-9 lat (LUZIK) - brak miejsc
7-11 lat (JUMP SDS). Termin zajęć: Środa sala baletowa B KDK - 17.30-18.30. Koszt: 40zł/miesiąc
9-12 lat (BEAT KILLERS). Termin zajęć: Poniedziałek sala baletowa B KDK - 16.00-17.00, Piątek sala baletowa A KDK - 15.30-17.00. Koszt: 70zł/miesiąc
13-16 lat (SMOOTH STEP). Termin zajęć: Czwartek sala baletowa A KDK - 16.00-17.00. Koszt: 40zł/miesiąc

SKACZĄCE NUTKI (śpiew + taniec)- to zajęcia dla dzieci, które po prostu lubią się śpiew, taniec i muzykę! Zajęcia będą miały charakter zabawy przy muzyce i z muzyką. Śpiew, taniec , nauka podstaw rytmiki, animacje do utworów muzycznych – to wszystko znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Celem zajęć jest ogólny rozwój dzieci, nauka koncentracji, śpiew i ruch przy muzyce. Dzieci dowiedzą się jak pielęgnować swój głos, poznają ćwiczenia emisyjne, a dzięki śpiewaniu największych hitów będą mogły poczuć się jak na prawdziwej scenie.
Zespoły:
Skaczące nutki (3-5 latki). Termin zajęć: Wtorek sala baletowa B KDK - 16.00-16.30. Koszt: 25zł/miesiąc
Skaczące nutki (powyżej 6 roku życia). Termin zajęć: Wtorek sala baletowa B KDK - 16.30-17.15. Koszt 30zł/miesiąc


BOKWA FITNESS - Bokwa Kids® to wersja dla dzieci rewolucyjnej formy fitnessu dla dorosłych, która w Polsce zdobywa coraz więcej miłośników. Bokwa® to zajęcia podczas których rysuje się litery i cyfry wykorzystując do tego znaki amerykańskiego języka migowego. Dzieci "rysują" stopami literki i cyfry, które dobrze znają, takie jak B, J, L czy C. Są też inne figury, które powtarza się w bardzo intuicyjny sposób, jak np. Superman, uwielbiany przez dzieci. Bokwa Kids® to dla dzieci godzina zajęć, którą spędzają na zabawie. Uczą się przy tym pracy grupowej, wzajemnego szacunku, a przede wszystkim, rozwijana jest ich koordynacja ruchowa i zamiłowanie do ruchu!
Przedział wiekowy: powyżej 4 roku życia. Termin zajęć: Wtorek sala baletowa B KDK - 17.15-18.00. Koszt: 40zł/miesiąc


UWAGA!
KARNET OPEN KIDS (na wszystkie zajęcia SDS dla dzieci – chodzisz na co chcesz i w jakiej ilości chcesz) – TYLKO 110zł/miesiąc!!!
Tańczące rodzeństwo - 10% zniżki na zajęcia

STREET DANCE STUDIO opracowało również obszerną ofertę zajęć dla osób dorosłych "STREET DANCE STUDIO FITNESS" - Chcesz dowiedzieć się więcej? Chcesz zapisać się na zajęcia dla dorosłych?Zajrzyj na stronę: www.sds.net.pl!


ZAPISY ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
STREET DANCE STUDIO JOANNA ZIELIŃSKA - 723-319-518, E-MAIL: [email protected]
Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/ZajeciaTaneczneJoannyZielinskiej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE