Reklama

Zapraszamy na koncert!

Opublikowano:
Autor:

Zapraszamy na koncert! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Dla spragnionych rozrywki i dobrej muzyki zapraszamy na koncert trzech zespołów:

BEZspinki - Zespół powstał w 2017 r. z inicjatywy szkoły Guitar Harmony prowadzonej przez Konrada Jeremusa (ex gitarzysta Proletaryat). Formacja gra głównie rockowe covery takich wykonawców jak: Lenny Kravitz, Iron Maiden czy The Pretenders. Zespół pracuje już nad własnym materiałem, który wkrótce zaprezentuje. Skład jest mocno sfeminizowany, gdyż na 4 członków przypadł tylko jeden mężczyzna. Taki układ sił tylko dodaje zespołowi atrakcyjności i pazura. Na koncercie w Kutnie, dominować będą covery. Jako ciekawostkę można dodać, że w składzie są rodzice, których dzieci także uczą się w Guitar Harmony. Młodsze pokolenie można było zobaczyć razem z Konkubentem w trakcie jesiennych koncertów pod nazwą OKAP.
N4ME IT - To duet DJ Awiom + Carmel (wokal). Tworzą razem tzw Reggea Sound System, czyli muzykę taneczną w klimatach reggea. Wspomniany już DJ Awiom od wielu lat udziela się na scenie i środowisku sound systemu. Współpracuje z dość popularną grupą Jam Vibez Sound, z którą ma na koncie organizację setek imprez tego typu w całej Polsce. Jako ciekawostkę można dodać że Carmel ( Karina Carmel ) i Dj Awiom ( Rafał Jakuszczonek ) są duetem także w życiu prywatnym.
Konkubent - "Będę śpiewał po polsku, bo chcę śpiewać to, co myślę, a myślę zawsze po polsku" - ta sparafrazowana myśl Andrzeja Wajdy w pełni oddaje filozofię zespołu Konkubent. Piosenki o przemyśleniach i historiach które mają miejsce każdego dnia, opakowane w gitarową muzykę określaną jako rock alternatywny.
Obecna formuła Konkubenta rozpoczęła się w połowie 2016 roku wraz z dołączeniem do składu nowego wokalisty. Korzenie zespołu sięgają jednak kilku lat wstecz. Od pierwszego dnia do dzisiaj na pierwszym miejscu zawsze była przyjaźń i miłość do muzyki.
W 2017 roku premierę miały dwa pierwsze single Konkubenta.
W roku 2018 Konkubent zaprezentował kolejne dwa single oraz został laureatem przeglądów: 'Wszyscy Śpiewamy na Rockowo' w Ostrowie Wielkopolskim, 'Wieluńskie Rockowisko' w Wieluniu oraz 'Rockowanie' w Łodzi.
W ostatnich miesiącach Konkubent wystąpił gościnnie u boku znanych polskich zespolów m. in. Farben Lehre, Big Cyc, Gutek, Koniec Świata, Moskwa, Łydka Grubasa. Jako ciekawostkę można dodać że pierwszy singiel zespołu pt "Menel" nawiązuje do słynnych słów Bogusława Linda że "Łódź to miasto meneli"; skąd właśnie pochodzą Konkubenci.

Koncert odbędzie w pubie Miód Malina 27.04 od godz. 20:00. Bilety 10 ulgowe i 15 normalne. ZAPRASZAMY

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE