Reklama

Zarejestrowali kandydatów do parlamentu

Opublikowano:
Autor:

Zarejestrowali kandydatów do parlamentu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niewiele ponad miesiąc dzieli nas od wyborów do parlamentu. PKW opublikowała listy zarejestrowanych kandydatów do sejmu i senatu. Publikujemy poniżej komitety z naszego regionu.

Sejm, okręg nr 11

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

  1. Adam Rogala-Lewicki, nauczyciel akademicki, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  2. Tomasz Białobłocki, nauczyciel, Kutno, Nie należy do partii politycznej
  3. Marcin Sieradzki, architekt, Grotniki, Nie należy do partii politycznej
  4. Iwona Lewandowska, emerytowana policjantka, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  5. Marian Lemański przedsiębiorca, Wróblew, Nie należy do partii politycznej
  6. Izabela Walaszczyk-Gross, księgowa, Pabianice, Nie należy do partii politycznej
  7. Adrian Lisiak, student Błaszki, Nie należy do partii politycznej
  8. Justyna Błażejewicz, pracownik fundacji, Wronowice, Nie należy do partii politycznej
  9. Rafał Ogrodowczyk, politolog, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  10. Beata Dudkiewicz, pracownik fizyczny, Łęczyca, Nie należy do partii politycznej
  11. Jarosław Buda, doradca finansowy, Sieradz, Nie należy do partii politycznej
  12. Aneta Moszczyńska, pracownik fizyczny, Żychlin, Nie należy do partii politycznej
  13. Piotr Staniosz, pracownik finansowy, Pabianice, Nie należy do partii politycznej
  14. Izabela Lubczyńska, student, Głowno, Nie należy do partii politycznej
  15. Marcin Muskała, strażnik miejski, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  16. Grażyna Welc, pracownik fizyczny, Kaletnik, Nie należy do partii politycznej
  17. Damian Laśkiewicz, technik mechanik, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  18. Piotr Koprowski, przedsiębiorca, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  19. Tomasz Górczyński, rolnik Bielawy, Nie należy do partii politycznej
Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

  1. Bartosz Bąbrych, przedsiębiorca, Kutno, Nie należy do partii politycznej
  2. Tomasz Żółtowski, serwisant kas fiskalnych Kutno, Nie należy do partii politycznej
  3. Marcin Kieszkowski, telemarketer, Imielinek, Nie należy do partii politycznej
  4. Mateusz Wawrowski, technik elektryk, Bełchatów, Nie należy do partii politycznej
  5. Krzysztof Matuszczak, monter mechatroniki, Skoki, Nie należy do partii politycznej
  6. Michał Domagalski, serwisant kas fiskalnych, Eufeminów, Nie należy do partii politycznej
  7. Ewa Bednarek pracownik produkcji, Łękińsko, Nie należy do partii politycznej
  8. Adam Matuszczyk, spawacz, Korczew, Nie należy do partii politycznej
  9. Sylwia Knopik, studentka, Łękińsko, Nie należy do partii politycznej
  10. Robert Wawrowski, spawacz dozorowy Bełchatów, Nie należy do partii politycznej
  11. Katarzyna Szymańska, sprzedawca, Lechlin, Nie należy do partii politycznej
  12. Kamil Siatkowski, technik elektryk, Bełchatów, Nie należy do partii politycznej
  13. Karolina Paczkowska, asystentka zarządu, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  14. Sylwia Folwarczyk, pedagog, Zgierz, Nie należy do partii politycznej
  15. Dominik Robaszek, student Bełchatów, Nie należy do partii politycznej
  16. Katarzyna Wawrowska, inżynier zarządzania, Bełchatów, Nie należy do partii politycznej
  17. Żaneta Bednarek, pracownik produkcji, Łękińsko, Nie należy do partii politycznej
  18. Magdalena Ociepa, sprzedawczyni kosmetyków, Bełchatów, Nie należy do partii politycznej
  19. Sebastian Jórek, technik rolnik, Nowy Tomyśl, Nie należy do partii politycznej
  20. Natalia Bąbrych, przedsiębiorca, Kutno, Nie należy do partii politycznej
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

  1. Cezary Tomczyk, politolog, Sieradz, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  2. Agnieszka Hanajczyk, prawnik, Bełdów, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  3. Witold Stępień, inżynier elektronik, Konstantynów Łódzki, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  4. Jacek Sikora, menedżer, Kutno, Nie należy do partii politycznej
  5. Iwona Szkopińska, pracownik samorządowy Wieruszów, Nie należy do partii politycznej
  6. Kamil Sobol, nauczyciel, Łowicz, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  7. Marcel Jarosławski, pracownik organizacji pozarządowej, Zduńska Wola, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  8. Piotr Majer, administratywista, Łódź, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  9. Bartłomiej, Bartos, prawnik, Kraszkowice, Nie należy do partii politycznej
  10. Marek Krawczyk, nauczyciel, Łask, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  11. Tomasz Borgul, przedsiębiorca, Działoszyn, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  12. Paweł Kulesza, nauczyciel, Łęczyca, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  13. Arkadiusz Jaksa, geograf, Piątkowisko, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  14. Edyta Strumian, nauczyciel,Głowno, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  15. Paweł Urbaniak, inżynier budownictwa, Kutno, Nie należy do partii politycznej
  16. Ada Heichman, informatyk, Łowicz, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  17. Sławomira Marczak, nauczyciel, Marżynek, Nie należy do partii politycznej
  18. Ewa Baumann, nauczyciel, Warta, Nie należy do partii politycznej
  19. Bogusława Kołodziejczak, księgowa, Kutno, Nie należy do partii politycznej
  20. Bogusława Bereżewska, rejestratorka medyczna, Bratoszewice, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  21. Robert Majczyk, nauczyciel, Widawa, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  22. Monika Pawlak-Szpotan, politolog, Nowa Gadka, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  23. Justyna Pałka, nauczyciel, Złoczew, Członek partii Platforma Obywatelska RP
  24. Artur Dunin, geodeta, Zgierz, Członek partii Platforma Obywatelska RP
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

  1. Cezary Olejniczak, ekonomista, Stary Waliszew, Członek partii SLD
  2. Marek Szewczyk, inżynier ochrony środowiska, Wałbrzych, Członek partii Unia Pracy
  3. Mariola Hernas, ekonomista, Wrońsko, Nie należy do partii politycznej
  4. Zbigniew Krasiński, inżynier elektryk, Sieradz, Członek partii SLD
  5. Marcin Karpiński, adwokat, Szczawin Duży, Członek partii SLD
  6. Kinga Solecka, ekonomista, Wieruszów, Nie należy do partii politycznej
  7. Bogusław Foks, inżynier pożarnictwa, Piątek, Nie należy do partii politycznej
  8. Henryk Ociepa, politolog, Krośniewice, Nie należy do partii politycznej
  9. Dawid Grzegorzewski, technik handlowiec, Pabianice, Członek partii Twój Ruch
  10. Maria Przytulska, księgowa, Żychlin, Nie należy do partii politycznej
  11. Anna Didowicz, tłumacz przysięgły, Słowik, Członek partii Twój Ruch
  12. Grażyna Krzesińska, handlowiec, Łask, Członek partii SLD
  13. Damian Rosiak, doradca finansowy, Zduńska Wola, Nie należy do partii politycznej
  14. Olga Jędrysiak-Urbańska, historyk, Działoszyn, Członek partii SLD
  15. Małgorzata Mosińska, nauczyciel przedszkola, Łowicz, Nie należy do partii politycznej
  16. Marcin Birlet, instruktor nauki jazdy, Wieluń, Członek partii SLD
  17. Anna Chrostek, pedagog, Zgierz, Nie należy do partii politycznej
  18. Agnieszka Płuciennik, geodeta, Sieradz, Członek partii SLD
    Mirosław Rudowski, prawnik, Warszawa, Nie należy do partii politycznej
  19. Bogumiła Lewandowska, muzyk, Lichawa, Nie należy do partii politycznej
  20. Janusz Pawlak, inżynier rolnictwa, Bałdrzychów, Członek partii SLD
  21. Łukasz Gołuszko, inżynier zarządzania produkcją, Pajęczno, Nie należy do partii politycznej
  22. Agnieszka Repczańska, technik handlowiec, Pabianice, Członek partii Twój Ruch
  23. Marek Gryglewski, ekonomista, Pabianice, Członek partii SLD
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Paweł Bejda, pracownik administracji samorządowej, Łowicz, Członek partii PSL
  2. Elżbieta Nawrocka, technolog żywności, Wieruszów, Członek partii PSL
  3. Cezary Gabryjączyk, ekonomista, Gorczyn, Członek partii PSL
  4. Michał Pacholski, geodeta, Łęczyca, Członek partii PSL
  5. Andrzej Górczyński, rolnik - ekonomista, Wola Kałkowa, Nie należy do partii politycznej
  6. Marek Kapica, rolnik, Biesiec, Nie należy do partii politycznej
  7. Andrzej Chowis, pracownik samorządowy, Ostrówek, Nie należy do partii politycznej
  8. Tadeusz Ślusarek, pracownik samorządowy, Radoszewice, Członek partii PSL
  9. Sławomierz Janiszewski, adwokat, Zgierz, Członek partii PSL
  10. Zbigniew Stasiak, ekonomista, Żytowice, Członek partii PSL
  11. Artur Ławniczak, pracownik samorządowy, Zduńska Wola, Członek partii PSL
  12. Justyna Jasińska, rolnik, Kołomia, Członek partii PSL
  13. Lidia Elert, menedżer, Ozorków, Nie należy do partii politycznej
  14. Małgorzata Gabryelczak, ekonomista, Pokrzywnica, Członek partii PSL
  15. Zofia Rogowska-Tylman, farmaceuta, Łowicz, Nie należy do partii politycznej
  16. Marta Gajewska, pracownik administracji publicznej, Rzechta Drużbińska, Członek partii PSL
  17. Andrzej Daniłowicz, kaskader, Niedoń, Członek partii PSL
  18. Małgorzata Kania, pracownik samorządowy, Dobroń, Członek partii PSL
  19. Marek Krawczyk, rolnik, Kamostek, Członek partii PSL
  20. Iwona Obiedzińska, zootechnik, Łódź, Członek partii PSL
  21. Dariusz Szyszka, ogrodnik, Lututów, Członek partii PSL
  22. Jarosław Klimas, prawnik, Pątnów, Członek partii PSL
  23. Jolanta Zięba-Gzik, pedagog, Zduńska Wola, Członek partii PSL
  24. Piotr Sęczkowski, pracownik administracji samorządowej, Poddębice, Członek partii PSL
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

  1. Tomasz Rzymkowski, prawnik, Kutno, Nie należy do partii politycznej
  2. Paweł Olczak, menedżer, Rąbień, Nie należy do partii politycznej
  3. Ryszard Tkacz, inżynier mechanik, Pabianice, Nie należy do partii politycznej
  4. Radosław Kijak, operator bloku energetycznego, Piekary, Nie należy do partii politycznej
  5. Julita Marciniak-Spaleniak, politolog, Goszczanów, Nie należy do partii politycznej
  6. Patrycjusz Gładki, politolog, Czastary, Nie należy do partii politycznej
  7. Marcin Żywica, pracownik samorządowy, Sieradz, Nie należy do partii politycznej
  8. Dariusz Jakóbek, nauczyciel historii, Pabianice, Nie należy do partii politycznej
  9. Milena Szczęsna, bankowiec, Konstantynów Łódzki, Nie należy do partii politycznej
  10. Piotr Klimczak, administratywista, Pajęczno, Nie należy do partii politycznej
  11. Marzena Bielecka, przedsiębiorca, Aleksandrów Łódzki, Nie należy do partii politycznej
  12. Anita Małgorzewicz, instruktor terapii uzależnień, Kutno, Nie należy do partii politycznej
  13. Bartosz Snelewski, architekt, Ruda Bugaj, Nie należy do partii politycznej
  14. Teresa Słubik, rencistka, Aleksandrówka, Nie należy do partii politycznej
  15. Tomasz Kamiński, ekonomista, Brzozowiec, Nie należy do partii politycznej
  16. Beata Jacyszyn, urzędnik, Sieradz, Nie należy do partii politycznej
  17. Jolanta Mitka, rolnik, Rychłocice, Członek partii "Samoobrona"
Komitet Wyborczy KORWiN

  1. Waldemar Utecht, przedsiębiorca, Sieradz, Członek partii KORWiN
  2. Magdalena Gapińska, nie pracuje, Chropy, Członek partii KORWiN
  3. Bolesław Ejsmont, przedsiębiorca, Okup Mały, Członek partii KORWiN
  4. Krystian Wandachowicz, student, Odechów, Członek partii KORWiN
  5. Mariusz Kacperowski, przedsiębiorca, Zduńska Wola, Członek partii KORWiN
  6. Łukasz Ożadowicz, informatyk, Poddębice, Członek partii KORWiN
  7. Katarzyna Włodarczyk, przedsiębiorca, Rakowice, Nie należy do partii politycznej
  8. Marta Boczkowska-Lesiak, technik administracji, Łęczyca, Nie należy do partii politycznej
  9. Adam Wolniewicz, handlowiec, Pabianice, Członek partii KORWiN
  10. Piotr Szoszkiewicz, instruktor pływania, Ozorków, Nie należy do partii politycznej
  11. Łukasz Ruszkowski, student, Grabów, Nie należy do partii politycznej
  12. Robert Jabłoński, automatyk elektryk, Łask, Nie należy do partii politycznej
  13. Bartłomiej Piaskowski, handlowiec, Sieradz, Nie należy do partii politycznej
  14. Żaneta Nochowicz, kierownik produkcji, Pabianice, Nie należy do partii politycznej
  15. Magdalena Stefańska, przedsiębiorca, Słomków Mokry, Nie należy do partii politycznej
  16. Michał Jabłoński, grafik komputerowy, Łęczyca, Członek partii KORWiN
  17. Mateusz Borowski, przedsiębiorca, Łask, Nie należy do partii politycznej
  18. Aleksandra Stos, student, Łask, Nie należy do partii politycznej
  19. Julia Gamalczyk, student, Uniejów, Nie należy do partii politycznej
  20. Wojciech Nowojewski, student, Wieluń, Nie należy do partii politycznej
  21. Angelika Jurczak, handlowiec, Łubna Jakusy, Nie należy do partii politycznej
  22. Magdalena Bednarek, handlowiec, Pabianice, Nie należy do partii politycznej
  23. Artur Marczak, specjalista ds. planowania, Sieradz, Nie należy do partii politycznej
  24. Zbigniew Osiewała, policjant, Sieradz, Członek partii KORWiN
Komitet Wyborczy Samoobrona

  1. Andrzej Urbaniak, technik budowlany, Osjaków, Członek partii "Samoobrona"
  2. Genowefa Miłek, rolnik, Kamionka, Członek partii "Samoobrona"
  3. Jerzy Przespolewski, technik mechanik, Pęczniew, Członek partii "Samoobrona"
  4. Józef Kaźmierski, technik rolnik, Konopnica, Członek partii "Samoobrona"
  5. Elżbieta Łojko, nauczyciel, Głogów, Członek partii "Samoobrona"
  6. Eryk Zieliński, mechanik, Łowicz, Nie należy do partii politycznej
  7. Magdalena Kuźnik, inżynier budowlany, Skrzynno, Członek partii "Samoobrona"
  8. Czesław Gawlik, inżynier rolnik, Pożdżenice, Członek partii "Samoobrona"
  9. Honorata Wiedeńska, technik rolnik, Rudzisko, Członek partii "Samoobrona"
  10. Lesław Kubiak, technik mechanik, Głogów, Członek partii "Samoobrona"
  11. Katarzyna Barska, przedsiębiorca, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  12. Kazimierz Zakręta, ekonomista, Sieradz, Członek partii "Samoobrona"
  13. Julita Wróbel, socjolog, Bełchatów, Nie należy do partii politycznej
  14. Janusz Ratajczyk, technik mechanik, Łódź, Członek partii "Samoobrona"
  15. Justyna Borecka, technik ekonomista, Zabrze, Nie należy do partii politycznej
  16. Jakub Wójcik, dekarz, Łowicz, Nie należy do partii politycznej
  17. Henryk Więckowski, inżynier elektryk, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  18. Ewa Gołębiowska, szwaczka, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  19. Grzegorz Bolimowski, elektromechanik urządzeń chłodniczych,
  20. Reczyce, Nie należy do partii politycznej
  21. Robert Koprowski, technik budowlany, Łowicz, Nie należy do partii politycznej
  22. Jarosław Waśkiewicz, technik budowlany, Łowicz, Nie należy do partii politycznej
  23. Piotr Piłatowski, student, Mrówna, Członek partii "Samoobrona"
  24. Marlena Szymańska, administratywista, Skurzewa, Nie należy do partii politycznej
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Witold Waszczykowski, parlamentarzysta, Warszawa-Wesoła, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  2. Grzegorz Schreiber, parlamentarzysta, Zduńska Wola, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  3. Beata Mateusiak-Pielucha, pracownik samorządowy, Posmykowizna, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  4. Tadeusz Woźniak, historyk, Mieczysławów, Członek partii Solidarna Polska
  5. Marek Matuszewski, parlamentarzysta, Zgierz, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  6. Piotr Polak, rolnik, Grabinka, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  7. Krzysztof Ciebiada, technik mechanik, Pabianice, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  8. Łukasz Rzepecki, samorządowiec, Łódź, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  9. Jolanta Śmiałek, nauczyciel, Kutno, Nie należy do partii politycznej
  10. Wieńczysław Kaźmierczak, lekarz medycyny, Poddębice, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  11. Paweł Rychlik, farmaceuta, Wieluń, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  12. Katarzyna Paprota, logopeda, Złoczew, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  13. Andrzej Śniegula, rolnik, Wróblew, Nie należy do partii politycznej
  14. Anna Dyrgoń-Białowąs, politolog, Opiesin, Nie należy do partii politycznej
  15. Konrad Kłopotowski, specjalista do spraw integracji europejskiej, Kutno, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  16. Sylwia Prażnowska, pracownik biurowy, Władysławów, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  17. Marek Znyk, ekonomista, Bąków Dolny, Nie należy do partii politycznej
  18. Sylwia Wrzała, ekonomista, Wierzchlas, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  19. Marek Drabik, nauczyciel, Tomczyce, Członek partii Prawica Rzeczypospolitej
  20. Piotr Zalewski, rolnik, Stare Piaski, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  21. Elżbieta Henke, urzędnik, Łask, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  22. Joanna Kochańska, pedagog, Cedrowice Parcela, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  23. Ewa Szczepańczyk, socjolog, Dobroń, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  24. Michał Krzak, lekarz dentysta, Lututów, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
Komitet Wyborczy Partia Razem

  1. Mateusz Mirys, projektant grafiki, Zgierz, Członek partii Partia Razem
  2. Marta Kromkowska, specjalista do spraw sprzedaży, Warszawa, Członek partii Partia Razem
  3. Jakub Klimczak, kierownik hostelu, Łódź, Członek partii Partia Razem
  4. Justyna Goliszewska, szef kuchni, Łódź, Członek partii Partia Razem
  5. Przemysław Dobrowolski, agent ubezpieczeniowy, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  6. Zuzanna Woyda, pedagog, Warszawa, Członek partii Partia Razem
  7. Sylwester Głowacki, bloger, Anielin Swędowski, Członek partii Partia Razem
  8. Aleksandra Sontowska, specjalista do spraw sprzedaży, Piaseczno, Członek partii Partia Razem
  9. Krzysztof Litwinowicz, psycholog, Łódź, Członek partii Partia Razem
  10. Olga Żukowicz, psycholog, Łódź, Nie należy do partii politycznej
  11. Karol Maślanka, nauczyciel informatyki, Toporów, Członek partii Partia Razem
  12. Katarzyna Wieczorek, bibliotekarz, Warszawa, Członek partii Partia Razem
  13. Hubert Korczyc, korektor tekstu, Bukowiec, Członek partii Partia Razem
  14. Ewelina Wójcikowska, analityk biznesowy, Kobylnica, Nie należy do partii politycznej
Senat, okręg nr 25

  1. Przemysław Błaszczyk, zootechnik, Goszczynno, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  2. Tadeusz Gajda, rolnik, Skaratki, Członek partii PSL
  3. Danuta Zakrzewska, nauczyciel, Łowicz, Członek partii Platforma Obywatelska RP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE