Reklama

Zatrzymany za usiłowanie kradzieży

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymany za usiłowanie kradzieży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy policjanci ustalili sprawcę usiłowania kradzieży torebki damskiej podczas odbywającego się na początku września 2013 roku festynu miejskiego. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.Zdarzenia miało miejsce 8 września około godziny 14:00 przy Placu Piłsudskiego w Kutnie. Podczas odbywającego się corocznie Święta Róży, do jednego z pawilonów reklamowo- informacyjnych doszło dwóch mężczyzn i jeden z nich z krzesła zabrał torebkę damską pracownicy obsługującej stoisko.

Następnie mężczyzna zaczął uciekać korytarzami kamienic w kierunku ulicy Podrzecznej. O całym zdarzeniu zostali poinformowani funkcjonariusze Straży Miejskiej, dzięki którym sprawca porzucił torebkę. Niestety uciekł.

Sprawą zuchwałej kradzieży zajęli się kutnowscy kryminalni. Znajomość środowiska przestępczego doprowadziła policjantów do sprawcy przestępstwa. 15 października 27-letni mężczyzna, przebywający czasowo na ternie Kutna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży.

- Sprawa ta pokazuje, że żadne niewykryte w początkowej fazie przestępstwo nie zostaje zapomniane i odłożone do archiwum. Sprawca stanie przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności - mówi st.asp. Paweł Witczak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE