Reklama

Reklama

Zawaliła się stodoła. Strażacy opisują swoje działania [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 19 sty 2022 11:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W jednym z gospodarstw w powiecie kutnowskim zawaliła się stodoła. O sprawie informują okoliczni druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Reklama

Do zdarzenia doszło w trakcie poniedziałkowej nawałnicy i gwałtownego załamania pogody. Wczoraj ogólne podsumowanie wszystkich interwencji sporządziła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej.

Także druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych opisują to, co działo się przedwczoraj i jakie w związku z tym podejmowali działania.

OSP Żychlin podaje, że pierwszy alarmowy wyjazd miał miejsce o godzinie 10:15. W miejscowości Golędzkie powalone drzewo całkowicie zablokowało drogę 

- Po usunięciu drzewa pojechaliśmy do miejscowości Stanisławów, gdzie według zgłoszenia całkowicie zawaliła się stodoła Po zakończeniu działań zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Bedlno-Wieś, gdzie wg zgłoszenia wiatr zerwał elementy eternitu na stodole. W tym przypadku odstąpiliśmy od działań z uwagi na brak możliwości bezpiecznego działania - zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia – informuje OSP Żychlin.

Do wspomnianej zawalonej stodoły zadysponowano tez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pniewie. Oprócz tego OSP Pniewo podejmowało kilka innych działań.

- Nasze działania polegały na usuwaniu powalonych drzew, zabezpieczaniu zerwanych dachów oraz linii energetycznych. Do jednostki wróciliśmy o godzinie 19.39 – dodaje OSP Pniwo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy