Reklama

Reklama

Zbliża się wyjątkowy koncert w Kutnie, artyści zapraszają mieszkańców! Dochód z biletów przeznaczoną dla dzieciaków [WIDEO]

Opublikowano: wt, 31 maj 2022 12:39
Autor: | Zdjęcie: fot. Facebook

Zbliża się wyjątkowy koncert w Kutnie, artyści zapraszają mieszkańców! Dochód z biletów przeznaczoną dla dzieciaków [WIDEO] - Zdjęcie główne

W Kutnie w CTMiT szykuje się dwugodzinny koncert Scream Inc. | foto fot. Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czerwiec w naszym mieście rozpocznie się z przytupem i dwugodzinną zabawą przy dobrej muzyce. Artyści w nagraniu zamieszczonym w internecie zapraszają na to wydarzenie. Warto się wybrać, bo dochód z biletów zostanie przeznaczony dla dzieciaków.

Reklama

3 czerwca w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca odbędzie się koncert Official Tribute to Metallica zespołu Scream Inc. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 19:00. Warto tutaj dodać, że dochód z koncertu zostanie przeznaczony na organizację zajęć dla dzieci spędzających wakacje w Kutnie. 

Koordynatorem wydarzenie będzie Kutnowski Dom Kultury. Bilety w cenie 60 zł można nabywać w KUP BILECIK. W dniu koncertu bilet będzie kosztować 70zł.

- Historia tego bandu tribute to Metallica przypomina scenariusz filmowy. Przyjaciele zaczęli grać utwory Metalliki dla rozrywki - podobno dlatego, że nie mogli doczekać się koncertu swojego ulubionego zespołu na Ukrainie. Nie spodziewali się, iż już niebawem wygrają festiwal w Kijowie i ruszą w trasę koncertową. Młodzi muzycy zaczęli odnosić sukcesy najpierw na lokalnym rynku, później również w innych europejskich krajach. Obecnie to jedyny oficjalnie zaakceptowany przez Metallicę tribute to band. Na koncert w Kutnie zespół przygotowuje 2 godzinny set – zapowiadają organizatorzy.

Wydarzenie organizuje Anti-Violent Agency Marek Kurnatowski. Patronat honorowy nad koncertem objął Przewodniczący Rady Miasta Kutna Mariusz Sikora.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy