Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Inspektor Ogórek i spółka na tropie zdrowego odżywiania. Centrum Uśmiechu bawiło w CTMiT

Opublikowano: ndz, 11 lip 2021 12:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niedzielny poranek po raz kolejny stanął pod znakiem wyjątkowych atrakcji dla najmłodszych z naszego miasta. Wszystko przez następne wydarzenie w ramach cyklu Kultura na Wolności. Centrum Uśmiechu zapewniło przybyłym świetną zabawę.

Reklama

Poranek Teatralny dla dzieci rozpoczął się dzisiaj (11 lipca) o godz. 12:00. Publiczność nie zawiodła i sala Centrum Teatru, Muzyki i Tańca szybko wypełniła się gośćmi. Kutnowski Dom Kultury po raz kolejny zaproponował mieszkańcom rozrywkę dla całej rodziny w ramach akcji Kultura na Wolności. Jest to szereg wydarzeń, które mają urozmaicić kutnianom spędzanie wakacji w mieście. Niedzielne poranki dla dzieci to jeden z jej głównych punktów.

- Centrum Uśmiechu zaprasza na spektakl/koncert, który utrzymany jest w konwencji detektywistycznego dochodzenia , gdzie kluczem do rozwiązania problemu jest znalezienie odpowiedzi na to jak mądrze, zdrowo i ekologicznie żyć – tak wydarzenie opisał KDK.

Kluczem do rozwiązania problemu, jaki tropi Inspektor wraz z dwoma pomocnikami - Jagodą i Truskawką - jest znalezienie odpowiedzi na to, jak mądrze i zdrowo wybierać to co jemy. Aktorzy zaangażowali dzieci do wspólnej zabawy, zadając pytania i prosząc o pomoc w dochodzeniu. Od teraz, to jak zdrowo żyć nie jest dla nich tajemnicą.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Obiad na mieście? Kutnianie odwiedzają food trucki [ZDJĘCIA]

Mimo poważnej tematyki, artyści śpiewali i mówili w charakterystyczny dla siebie sposób, pozbawiony moralizatorskiego wydźwięku. Show miał interaktywny charakter, skłaniający całą publiczność, bez względu na wiek, do czynnego udziału w zabawie. Podczas koncertu usłyszeć można było najnowsze piosenki Centrum Uśmiechu, m.in. „Inspektor Ogórek” czy „Mama ma bar”, jak i największe hity „Zdrowia smaki” czy „Gruszka”.

Centrum Uśmiechu to twórcy hitów, które śpiewają dzieci w całym kraju. Można ich słuchać na Spotify, w Radio Dzieciom, Radio Bajka czy oglądać w telewizji Mini Mini+ i ABC czy 4FUNKids. Teledyski, na kanale YouTube, osiągają milionowe odsłony.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wybierasz się na wakacje za granicą? O tej zmianie musisz wiedzieć

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE