Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Jasełka uczniów ''Dziewiątki''

Opublikowano: czw, 27 gru 2018 09:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Święta Rodzina, Szopka, kolędy, wigilie klasowe, opłatek... 21 grudnia, ostatni dzień szkoły w starym roku kalendarzowym wypełniła atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnota szkolna zebrała się na hali gimnastycznej, by, jak co roku, poczuć urok najpiękniejszych świąt w widowisku jasełkowym, przygotowanym i zaprezentowanym przez liczne grono utalentowanych aktorów, wokalistów, muzyków i tancerzy – uczniów naszej szkoły. Opowieści ewangelicznych scen Narodzenia Pańskiego, przeplatane były występami chóru, zespołów tanecznych oraz solistów, a każdy z występów został entuzjastycznie nagrodzony owacjami widzów.

Reklama

Mnóstwo trudu w przygotowanie przedstawienia włożyło wielu nauczycieli, jak i rodziców, którzy przygotowali piękne stroje dla swoich młodych aktorów. Zaangażowani byli nauczyciele religii, muzyki, wychowania fizycznego, wychowawcy świetlicy, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Wspólna praca przyniosła piękny rezultat.

Na zakończenie pani Dyrektor otrzymała z rąk zuchów i harcerzy Światełko Pokoju z Betlejem. Były podziękowania i życzenia, wzruszenia i zachwyty. Magia Świąt z całą pewnością zajaśniała nad „Dziewiątką”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)