Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Kutno: wandale zdemolowali, Miasto naprawia

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Władze Kutna informują, że naprawiono wszystkie uszkodzone przez wandali stacje napraw rowerów. To oznacza, że ponownie można w pełni z nich korzystać. Poinformowano, że w wyniku dewastacji w stacjach niejednokrotnie brakowało kluczy, śrubokrętów, imbusów czy też uchwytów do obsługi pompki.

Reklama

- Znów można więc, bez problemu, przeprowadzić drobne naprawy w swoim jednośladzie podczas rekreacyjnej jazdy rowerem, bez konieczności zaglądania do warsztatu czy wracania do domu. Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy informowali nas o niekompletnych stacjach naprawczych. Takie głosy są bardzo przydatne i pozwalają na szybszą reakcję w tej kwestii - podkreśla Paweł Szczepanik, kierownik Biura Sportu i Turystyki w UM Kutno.

Wymiana narzędzi w pięciu stacjach to koszt blisko 3 500 zł. Tyle samo Miasto mogło przeznaczyć na zakup przynajmniej jednej, dodatkowej stacji naprawczej.

Przypomnijmy, że z punktów naprawczych możemy korzystać na osiedlu Łąkoszyn, przy stacji PKP, przy Szkole Podstawowej nr 7, przy Kutnowskim Domu Kultury oraz u zbiegu ulic Kasztanowej i Zamoyskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy