Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Miliony na drogi! Jak idą prace w mieście?

Opublikowano: 11 lutego 2020 14:14
Autor: toza, UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Jak idą prace? Co słychać na placach budowy? Urząd Miasta w Kutnie informuje o aktualnym stanie inwestycji drogowych.

Reklama

Zakończono roboty budowlane prowadzone w ul. Jagiełły od skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi do skrzyżowania z ul. Batorego oraz ul. Batorego od skrzyżowania z ul. Chrobrego do końca zatoki autobusowej.

Zadanie za kwotę ok. 2,4 mln zł realizowała firma EUROVIA Polska S.A. Przebudowa powyższych ulic na odcinku ok. 1,2 km realizowana była z dofinansowaniem w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019 - informuje Urząd Miasta w Kutnie.

Obecnie przebudowywane są ul. Ptasia i Sowia na osiedlu Dybów. Dotychczas wykonano w nich kanalizację deszczową, okrawężnikowano wjazdy i jezdnie. W ul. Sowiej po obu stronach ulicy powstały nowe chodniki oraz wjazdy do posesji. Natomiast w ul. Ptasiej dobiega końca układanie chodników.

- W obu ulicach trwają prace przygotowawcze pod ułożenie masy asfaltowej. Wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ELVIS. Koszt realizacji to ok. 860 tys. zł - informuje UM.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (9)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 10 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  Zdzisław Dyrma

  A co z ulicą Zimową na Dybowie, przekładacie remont z roku na rok. Od kiedy pamietam są informacje o jej remoncie już na wiosnę, tylko którą? Pani Radna przed wyborami chodziła po osiedlu i obiecywała...

 • 10 miesięcy temu | ocena +2 / -2

  koneser

  A co z drogą na ul. Gen. Maczka ? Ostatnio przez wystającą studzienkę uszkodziłem sobie podwozie !!!!

  • 10 miesięcy temu | ocena +2 / -2

   Elo

   To się naucz jeździć i omijać wystające studzienki.

 • 10 miesięcy temu | ocena +8 / -8

  podatnik

  Urząd Miasta Kutno chwali się nowymi drogami ???? Chyba jakiś żart !!!!!! Zobaczcie główne ulice w mieście , np. Oporowska. - dziura na dziurze , Troczewskiego - koleiny aż całym samochodem rzuca, ..... i tak dalej. Taka sytuacja jest od wielu lat , urzędnicy nic z tym nie robią a przecież ta są główne ulice w mieście. Panie Burzyński i jego świta może czas już odejść ???????????????

  • 10 miesięcy temu | ocena +7 / -7

   An

   A te drogi na zdjęciach to nie Kutno?

   • 10 miesięcy temu | ocena +3 / -3

    podatnik

    Taka gorąca prośba pracowniku/pracownico Urzędu Miasta - CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM. Napisane jest GŁÓWNE drogi w mieście np. Trzoczewskiego , Oporowska ..... Ja słyszałem, że w UM są zatrudniane osoby po znajomości , ale żeby nawet umiejętności czytania od was nie wymagali?????? Przecież tego już w pierwszych klasach szkoły podstawowej uczą. SZOK !!! No ale w takim razie nie ma się co dziwić , że tak to nasze miasto wygląda i funkcjonuje - BIDA Z NYDZĄ!!!

    • 10 miesięcy temu | ocena +5 / -5

     an

     Podatniku, piszesz ze znakiem zapytania, że Urząd chwali się nowymi drogami. Otóż chwali się NOWYMI drogami (Ptasia, Sowia) i starymi wyremontowanymi (Jagiełły) . I TO NIE JEST ŻART TYLKO PRAWDA. Dlaczego ma nie poinformowakoro są zrobione. Czytać ze zrozumieniem raczej ty powinieneś się nauczyć. I proponuję coś na uspokojenie.

 • 10 miesięcy temu | ocena +4 / -4

  kierowca

  Zalepcie dziurę na wiadukcie na Łęczyckiej.

 • 10 miesięcy temu | ocena +27 / -27

  brak słów

  Dziesiątki milionów są wydawane rocznie (w tym ostatnio 60 mln na drewnianą ruderę saską i na betonowy bunkier w centrum), a Kutno to nadal syf niebywały. Widzę w Polsce wiele ubogich miast, ze znacznie niższymi budżetami na mieszkańca, a mimo to o wiele bardziej zadbanych. Wymieńcie prezydenta, bo już dziadek sobie nie radzi z ogarnianiem tego bałaganu.