Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Olivia przejęła władzę w Żychlinie. "Zamówiła 10 tysięcy ton śniegu"

Opublikowano: pon, 9 gru 2019 09:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 6 grudnia, władzę w Gminie Żychlin przejęła Olivia Walczak. To pokłosie nagrody, jaką był „fotel burmistrza”, wylicytowanej na tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nową Panią Burmistrz powitał i obowiązki przekazał obecny Pan Burmistrz, Grzegorz Ambroziak.

Reklama

Po zapoznaniu się z pracownikami i funkcjami poszczególnych referatów, nowy włodarz od razu wziął się do pracy. Podpisał zamówienie na 10 000 ton śniegu oraz wydał dekret, zgodnie z którym poniedziałek 9 grudnia 2019 r. jest dniem wolnym od wszelkich klasówek, kartkówek, sprawdzianów i odpytywań.

- Następnie Pani Olivia udała się do przedszkoli i szkół z terenu naszej gminy, by wraz z Nudzimisiem Hubkiem wręczyć najmłodszym mieszkańcom drobne upominki z okazji przypadających w tym dniu Mikołajek - relacjonuje Gmina Żychlin.

Na koniec dnia towarzyszyła władzom samorządowym naszej gminy na pierwszym spotkaniu „ Nudzimisiowej Rodziny”. Momentem kulminacyjnym i jednocześnie „oddaniem władzy” było rozświetlenie przez Panią Burmistrz świątecznego drzewka.

- Wierzymy, że chwile pełnienia obowiązków Burmistrza Gminy przez Olivię Walczak będą dla młodej mieszkanki Żychlina wspaniałym doświadczeniem i na długo pozostaną w jej pamięci, a fakt, iż mogła także pomóc potrzebującym poprzez wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, spotęguje odczucia, bo pomagać zawsze warto - kończy Gmina Żychlin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 2 lata temu | ocena +5 / -5

    Ygt

    Super inicjatywa