Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Pół wieku szczęścia! Piękne jubileusze i nagrody od władz

Opublikowano: czw, 12 gru 2019 14:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pół wieku temu ślubowali sobie miłość, wierność, uczciwość małżeńską i wspólne życie aż po kres swoich dni. W przyrzeczeniu tym nadal trwają „Złote pary” z Gminy Dąbrowice, które w „Mikołajki” świętowały w Urzędzie Gminy w Dąbrowicach piękny jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Reklama

„Złote Gody” to niezwykle wzruszające wydarzenie tak dla Jubilatów, jak również dla ich rodzin, przyjaciół i całej społeczności gminy. Odznaczone pary budzą podziw i uznanie w kolejnych pokoleniach, stanowią wzór do naśladowania.

Dostojnych Jubilatów: Państwa Irenę i Mirosława Grabskich, Państwa Barbarę i Kazimierza Zagórskich, oraz Państwa Wandę i Stanisława Szaładajów serdecznie powitała Pani Dorota Dąbrowska Wójt Gminy wraz z Panem Markiem Wojciechowskim, Przewodniczącym Rady Gminy oraz Panią Moniką Karpierz Zastępcą Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbrowicach. Nagradzając Jubilatów za wspólnie przeżyte lata odznaczono ich specjalnymi medalami państwowymi nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

Po uroczystej dekoracji Jubilaci wraz z towarzyszącą im rodziną i przyjaciółmi oraz włodarzami Gminy Dąbrowice świętowali swoje „złote wesele” w strażnicy OSP w Dąbrowicach. Nie zabrakło tortu, toastu wzniesionego na cześć Jubilatów, ale również wspomnień i anegdot z życia dostojnych gości. „Złote pary” otrzymały także upominkowe wazony ze specjalną dedykacją oraz mikołajkowe prezenty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)