Reklama

[ZDJĘCIA] Trzymał w domu ponad 1000 litrów lewego alkoholu! To mężczyzna dobrze znany kutnowskiej policji

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy kryminalni wytypowali i zatrzymali mężczyznę, który posiadał ponad 1200 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Szacunkowe uszczuplenie Skarbu Państwa wyniosło ponad 72 tysięcy złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

12 sierpnia policjanci z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej jednostki pojawili się w rejonie ulicy Północnej, gdzie miał poruszać się samochód z nielegalnymi wyrobami alkoholowymi. Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się. Wytypowany samochód pojawił się, a kierowca został zatrzymany do kontroli.

Za kierownicą samochodu fiata tipo siedział znany kutnowskim funkcjonariuszom mieszkaniec naszego miasta. W bagażniku pojazdu policjanci znaleźli 150 sztuk butelek plastikowych o pojemności 1 litra z zawartością białego płynu. Ponadto w garażu należącym do mężczyzny ujawniono dodatkowo ponad 1000 sztuk butelek z nielegalnym alkoholem.

Łączenie policjanci zabezpieczyli 1204 litry alkoholu bez polskich znaków akcyzy Wstępnie oszacowano, że starty wynikające z uszczuplenia akcyzowego Skarbu Państwa wynoszą ponad 72 tysięcy złotych. 41 - latek usłyszał już zarzut przestępstwa akcyzowego, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE