Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Wolontariusze ruszyli na ulice Kutna. Finał WOŚP wystartował!

Opublikowano: 31 stycznia 2021 08:37
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oficjalnie rozpoczęty! Na ulice Kutna już ruszyli pierwsi wolontariusze. Wkrótce będzie można ich spotkać na każdej ulicy naszego miasta.

Reklama

W tym roku siedzibą kutnowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Z samego rana pojawili się tam pierwsi wolontariusze.

Przed godz. 7 ruszyło wydawanie puszek. Właśnie wtedy na ulice Kutna ruszyli pierwsi kwestujący. W kulminacyjnym momencie zbiórkę będzie prowadziło ok. 250 wolontariuszy.

W tym roku finał WOŚP z oczywistych względów przyjął dotąd niespotykaną formułę. Sztab pracuje w ścisłym reżimie sanitarnym, liczba imprez towarzyszących musiała zostać zredukowana do minimum. W samym Kutnie wczoraj odbył się spacer pod hasłem „Każdy idzie jak może”” (KLIK). Z kolei na dziś na godz. 12. zaplanowano III (nie)nocny bieg dla WOŚP, czyli kutnowska sztafeta. 

Kutnowski sztab będzie łączył się z mieszkańcami naszego miasta online poprzez transmisje na facebooku (TUTAJ).  Finałowe studio ruszy o godz. 10. Wolontariusze przygotowali dla nas konkursy, spotkania z gośćmi i relacje ze sztabu. Nie zabraknie także tradycyjnego światełka do nieba, choć w tym roku będzie ono wyglądało zupełnie inaczej, niż dotychczas (szczegóły TUTAJ).

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można wesprzeć również poprzez eskarbonkę, która znajduje się W TYM MIEJSCU.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (10)
 • 8 miesięcy temu | ocena +2 / -0

  dssddssd

  czy szkoła to dobre miejsce do agitacji politycznej ?

 • 8 miesięcy temu | ocena +15 / -4

  Kris

  W KCI to chyba pracują ślepi i głusi hehe. Nie powinno być ''wolontariusze wyruszyli na ulice Kutna '' tylko ''wolontariusze wyruszyli pod kościoły Kutna''. Oczywiście nie mam nic przeciwko tylko dziwi mnie dlaczego przez 364 dni Owsiak z "tfu"Lampert atakuje i obraża kościół i religię a potem w ten jeden dzień wysyła dzieci pod te '' wstrętne'' kościoły. Widać żadna kasa mu nie śmierdzi.

 • 8 miesięcy temu | ocena +14 / -8

  bul

  Nieźle się dorobił krętacz na naiwności ludzi.

 • 8 miesięcy temu | ocena +4 / -1

  serduszko

  youtube.com/watch?v=7oKW9WeaNU8&feature=emb_logo

 • 8 miesięcy temu | ocena +21 / -11

  ...

  Przez to, że Owsiak poparł feministkę z Lochnes nie dostanie ani złotówki. Obłuda, aż kipi. Z jednej strony zbiera na chore dzieci, a z drugiej popiera PEŁNĄ ABORCJĘ, czyli chcę zabijać te chore, niepełnosprawne dzieci ! ...TAKI TYPOWY PEŁEN MIŁOŚCI LEWAK !

  • 8 miesięcy temu | ocena +21 / -10

   luk

   On zbiera dla siebie i na woodstock. A na chore dzieci to przy okazji.

   • 8 miesięcy temu | ocena +15 / -2

    OGÓLNIEDOSTĘPNE...

    „W tej chwili na koncie WOŚP znajduje się około 200 milionów nie wydanych na sprzęt pieniędzy. W tym czasie rosną odsetki w granicach 2-4 milionów, które nigdy nie idą na cele zbiórki, ale na organizację „eventów”” „Firma ta obsługuje wszystkie najważniejsze imprezy WOŚP i bierze udział w „konkursach ofert” na zakup sprzętu. W ciągu 10 lat Owsiak jako prezes „Złotego Melona” rozdysponował ponad 90 milionów w „usługach obcych”, dokładnie 90 026 552,79 zł” """większość z tych pieniędzy pochodzi od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dodaje, że rokrocznie WOŚP wypłaca „Złotemu Melonowi” kilka milionów zł na „organizację „Finałów” i drugie tyle na „Przystanki Woodstock””. ""Tyle tylko, że „Złoty Melon” niczego nie organizuje, ale zleca usługi innym firmom. Główni i potencjalni wykonawcy usług obcych, to pięć firm rodzinnych Owsiaków, z czego trzy po opisaniu przeze mnie mechanizmów wyciągania kasy z Fundacji WOŚP i „Złotego Melona” zniknęły z Internetu albo zawiesiły działalność""

    • 8 miesięcy temu | ocena +2 / -14

     ry

     to dziwne, że ten wspaniały, tak dbający o służbę zdrowia rząd tego nie wie? mogliby nareszcie się pozbyć tego co was tak uwiera

     • 8 miesięcy temu | ocena +8 / -4

      OGÓLNIEDOSTĘPNE...

      Ten zły rząd przeznaczył na służę zdrowia w 2020r - 115 miliardów, czyli 45 miliardów więcej niż PO, a Owsiak zebrał łącznie 885 milinów przez 25 lat ! Z tego jakąś część przeznaczają na sprzęt, 200 mionów jest na kontach i leżakuje dofinansowując jego akcje np. manipulowania młodzieży lewackim ściekiem na takich imprezach jak jakiś Przystanek...

      • 8 miesięcy temu | ocena +3 / -8

       Ta

       Aj jaki ten rząd miłosierny XD o ile wiem to jest jedna z ról rządu żeby utrzymać służbę zdrowia, więc łaski chyba nie robi, nie? Poza tym wolę 1 dobry respirator od "Owsiaka złodzieja", niż 10 rządowych od handlarza bronią. Ciekawe czy przeciwnicy WOŚPu nadal będą nadal tak wygadani jak respirator z funduszy tego przedsięwzięcia uratuje im życie :>