Reklama

Złapano złodziei na gorącym uczynku

Opublikowano:
Autor:

Złapano złodziei na gorącym uczynku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj około godziny 12:20 Dyżurny Kutnowskiej Komendy otrzymał zgłoszenie że na jednych z ogródków działkowych na terenie Kutna widziano osoby które zaglądały do altanek. Natychmiast został tam skierowany patrol. Na miejscu funkcjonariusze udali się wspólnie ze zgłaszającym w rejon gdzie były widziane osoby.Po krótkiej obserwacji funkcjonariusze zauważyli jedną z altanek w której były wyłamane drzwi a na zewnątrz była wystawiona kosiarka. W pobliżu dostrzegli dwóch mężczyzn którzy na ich widok zaczęli uciekać. Policjanci pobiegli za osobami, po krótkim pościgu zatrzymano dwóch jak się okazało nieletnich w wieku 14 i 16 lat, którzy w plecakach mieli narzędzia i przedmioty pochodzące z kradzieży.

W tym dniu dokonali włamań do czterech domków. Po czynnościach które zostały wykonane okazało się że młodociani są sprawcami nie tylko tych włamań, dokonali szeregu podobnych przestępstw i wykroczeń. Sprawą dalej zajmie się Sąd Rodzinny w Kutnie.

To nie pierwsze kradzieże dokonywane na terenie ogródków działkowych w Kutnie Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ustalili sprawcę, który dopuścił się w sumie ośmiu takich czynów. W tej sprawie nadal toczy się postępowanie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE