Reklama

Złóż życzenia na Walentynki

Opublikowano:
Autor:

Złóż życzenia na Walentynki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Regulamin w rozwinięciu

1. Organizatorem zabawy jest firma IMEDIA z siedzibą w Kutnie, ul. Wojska Polskiego 10a - wydawca "Kutnowskiego Centrum Informacyjnego" - www.kutno.net.pl, "Magazynu KCI" oraz "Gazety Lokalnej Kutna i regionu".

2. Zabawa polega na zgłaszaniu życzeń walentynkowych poprzez pojedynczy płatny SMS. Życzenia zostaną opublikowane na stronie www.kutno.net.pl w dniu 14 lutego 2013 r. (od godz. 0:00 do 23:59) w formie rotatora, tzn. będą wyświetlane na zmianę. Będzie również możliwość przeglądania wszystkich życzeń.

3. SMS-y należy wysyłać na numer 7555, wpisując następującą treść: AA.ZYCZENIA.Tresc zyczen.

4. Całkowity koszt operacji to 6,15 zł brutto. Operatorem płatności jest firma Avantis S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Królewska 16.

5. Zlecający życzenia otrzyma SMS zwrotny z informacją o odebraniu treści przez system (co nie jest równoznaczne z jej akceptacją!). Możliwe, że na SMS zwrotny trzeba będzie poczekać kilkanaście minut lub więcej.

6. Treść życzeń powinna być krótka (od kilku do kilkunastu słów). Nie wolno używać słów wulgarnych. Zalecamy pisanie poprawną polszczyzną (ale bez polskich znaków).

7. Autor życzeń ponosi pełną odpowiedzialność za ich publikację. Dotyczy to zwłaszcza danych osobowych zawartych w treści.

8. W przypadku niezgodności nadesłanej treści z regulaminem, redakcja zastrzega sobie prawo do odmówienia publikacji życzeń bez podania przyczyny i bez zwrotu pieniędzy.

9. Zabawa jest przeznaczona dla osób pełnoletnich. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów.

10. Redakcja zastrzega sobie prawo do korekty treści życzeń pod kątem ortograficznym, interpunkcyjnym i stylistycznym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE