Reklama

Reklama

Zmarł Edward Książek, wieloletni radny Rady Miasta

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Beata Kozłowska

Zmarł Edward Książek, wieloletni radny Rady Miasta - Zdjęcie główne

foto Beata Kozłowska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W łęczyckim szpitalu zmarł Edward Książek, wieloletni radny Rady Miasta, lokalny działacz i społecznik. Miał 64 lata.

Reklama

Edward Książek był miejskim radnym przez 20 lat - od 1998 do 2018 roku. Z zamiłowania związany z kutnowskim środowiskiem wędkarskim, zaangażowany był także w działalność MKS-u Kutno. W czasie swojej publicznej działalności znany był także z pomocy społecznej najbiedniejszym mieszkańcom naszego miasta. Z sukcesami działał również jako bioenergoterapeuta.

- Był to człowiek uczciwy, pracowity i bezgranicznie oddany swojej społeczności. Dla wielu z nas wzór samorządowca, który był zawsze blisko ludzi, zawsze pomocny, zawsze gotowy. Będę o Tobie pamiętał Edwardzie! - napisał na Facebooku Jacek Sikora, obecny radny powiatowy, a wcześniej wieloletni przewodniczący Rady Miasta.

- Odszedł do Domu Pana mój wieloletni kolega Edward Książek. Społecznik, działacz, kilkukrotnie wybierany do rady miasta Kutno. Od lat działał dla mieszkańców Kutna . Szczególnie dla tych biednych i wykluczonych. Był pomysłodawcą i organizatorem Dnia Dziecka na zalewie. Działał w SW ZALEW oraz w MKS się. W ostatnich latach borykał się z chorobą ale nie poddawal się żył dalej. I do końca był zainteresowany życiem miasta i jego mieszkańców. Będzie Cię brakowało Edzio - wspomina zmarłego miejski radny Robert Feliniak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE