Reklama

[ZMIANA REGULAMINU] I Wybory Miss Lata Aquaparku Kutno 2015

Opublikowano:
Autor:

[ZMIANA REGULAMINU] I Wybory Miss Lata Aquaparku Kutno 2015 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie ma zaszczyt zaprosić nie tylko klientów Aquaparku Kutno, ale również mieszkańców Kutna i regionu, do uczestnictwa w I Wyborach Miss Lata Aquaparku Kutno 2015. Wspólnie z naszymi Sponsorami chcemy, aby ta impreza na stałe weszła do kalendarza imprez MOSiR Kutno. Oczywiście jak sama nazwa mówi, będziemy wybierać najpiękniejsze kobiety spośród tych, które zgłoszą się do udziału w konkursie. Zapewniamy, że warto chociażby ze względu na nagrody, jakie nasi sponsorzy ufundowali dla laureatek. Miss Lata otrzyma voucher na dwuosobową wycieczkę do Chorwacji, ufundowany przez Firmę Pini Polonia. Na Miss Publiczności również czeka voucher na wycieczkę do Chorwacji, którego fundatorem jest Centrum Turystyki OSKAR. Nagrody rzeczowe otrzymają również I i II Vice Miss. Nagrodę dla I Vice Miss ufundował sklep Media Expert z Kutna.

Wśród publiczności i klientów Aquaparku, którzy będą obecni na Gali Finałowej I Wyborów Miss Lata Aquaparku Kutno rozlosowany zostanie voucher na zagraniczną wycieczkę ufundowaną przez Firmę MPC.

Ponadto nagrody i atrakcje ufundowali: Prezydent Miasta Kutno Zbigniew Burzyński, Firma HYDROPOL, Auto Części Napierała, Drukarnia INTRODRUK, SIRMAX POLSKA, TBS, PWiK, Avon.

Gala Finałowa I Wyborów Miss Lata Aquaparku Kutno 2015 odbędzie się 9 sierpnia o godz. 17:00 w Aquaparku Kutno.

Patronat medialny objęli: Portale KCI, eKutno, Radio VICTORIA, Telewizja Kutno, Gazeta Lokalna i Magazyn KCI

Serdecznie Zapraszamy do Wspólnej Zabawy. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeń znajdują się na stronie internetowej Aquaparku Kutno.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE