Reklama

Reklama

Znamy nazwisko nowego dyrektora kutnowskiego MOPS-u. Kto nim został?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe (archiwum)

Znamy nazwisko nowego dyrektora kutnowskiego MOPS-u. Kto nim został? - Zdjęcie główne

Prezydent Kutna poinformował o tym, kto został nowym dyrektorem MOPS-u | foto poglądowe (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Kutna Zbigniew Burzyński poinformował o wyniku naboru na stanowisko pracy dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Reklama

Nowy dyrektor kutnowskiego MOPS-u

Poprzednio stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie pełniła Bożena Budnik. Po powstaniu MOPS w 1990 roku, przez wiele lat była zastępcą dyrektora ośrodka. W 2010 roku została pełniącą obowiązki dyrektora, a w 2011 roku już oficjalnie została powołana na stanowisko dyrektora MOPS.

Bożena Budnik niedawno przeszła na emeryturę. Po niej obowiązki dyrektora placówki pełniła Halina Szatkowska, wcześniej zastępca dyrektora.

6 kwietnia tego roku w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kutnie ogłoszono nabór na wolne stanowisko pracy dyrektora MOPS. Z kolei teraz podano nazwisko nowego szefa MOPS w Kutnie.

- W wyniku przeprowadzonego naboru został wybrany Pan Grzegorz Chojnacki zamieszkały w Kutnie. Do ogłoszonego konkursu na wolne stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Urzędzie Miasta Kutno przystąpiło dwóch kandydatów. Spełnili oni wymogi formalne konkursu. Z kandydatami została przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Wybrany kandydat posiada odpowiednie wykształcenie, specjalizację, staż pracy wymagany w ogłoszeniu o naborze, a także właściwą wiedzę merytoryczną oraz doświadczenie niezbędne do realizacji zadań przypisanych do stanowiska Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie – poinformował prezydent Kutna Zbigniew Burzyński.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy