Reklama

Reklama

Znany YouTuber wspiera bezpańskie zwierzęta z Kutna i okolic! Przekazał paletę karmy [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Popularny twórca internetowy wykazał się wspaniałym gestem i wsparł bezpańskie zwierzęta z powiatu kutnowskiego. Sylwester Wardęga przekazał inicjatywie Cztery Łapy Żychlin paletę karmy.

Reklama

O tym wyjątkowym prezencie poinformowali wolontariusze Czterech Łap Żychlin w swoich mediach społecznościowych.

- Taką ciężką i wielką niespodziankę otrzymaliśmy od Pana Sylwestra Wardęgi - ponad 600 kg pełnowartościowej karmy "Wiejska Zagroda" dla naszych psiaków. Z całego serca dziękujemy, że zwrócił Pan uwagę na nasz mały azyl! Pozdrawiamy serdecznie razem z naszymi podopiecznymi – napisali wolontariusze.

Cztery Łapy zamieściły również zdjęcia z tym bezcennym darem. Możecie je zobaczyć w galerii.

Sylwester Wardęga to popularny polski YouTuber, twórca internetowy i performer. Swoich sił próbował w sportach walki, współprowadził również gale Fame MMA i Hype MMA.

Sylwester Wardęga znany jest ze swojej działalności w ramach której wspiera bezpańskie zwierzęta, schroniska, czy azyle takie jak ten w Żychlinie.

Jego pomysłem był cykl wywiadów „Psiakobus”. Polega to na rozmowach z osobami znanymi z internetu prowadzonymi w samochodzie przypominającym psa. W ich trakcie odwiedzane są schroniska i rozdawana jest karma.

Niektóre media podają, że Wardęga odwiedzał jednak schroniska także poza odcinkami wspomnianej serii.

- Gdy Sylwester Wardęga walczył na 9. i 11. odsłonie Fame MMA, obiecał, że każdy zakup z jego linka na transmisję, trafi na zakup karmy. Akcja trwała długo, choć w pewnym momencie widzowie zauważyli, iż wywiady (a więc i rozwożenie karmy) nie pojawiały się tak często, jak na początku. Wtedy Sylwester obiecał, że jeśli do końca roku nie wyda kwoty z reflinków, to przeleje pieniądze do kilku schronisk i dorzuci bonus od siebie – podaje portal vibez.pl.

Wraz z początkiem roku Wardęga podsumował Psiakobusa 2022. Wspomniany portal informuje, że na PPV z Fame MMA 9 i 11 dostał około 190 tys. zł netto.

- Tylko w grudniu 2022 roku, psy ze schronisk otrzymały karmę o wartości ponad 200 tys. złotych. Łącznie Sylwester przekazał w 2022 roku karmę o wartości 313944 złotych – czytamy.

 

- Wydatki na paliwo czy naprawę Psiakobusa, którą przeszedł w wakacje, biorę całkowicie na siebie i tych wydatków nie wliczam - opowiada Sylwester w podsumowaniu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy