Reklama

Znów bez prądu. Gdzie tym razem wyłączą?

Opublikowano:
Autor:

Znów bez prądu. Gdzie tym razem wyłączą? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy Kutna i naszego regionu będą musieli spędzić długie godziny bez prądu. Energa opublikowała harmonogram planowanych przerw w dostawie energii na najbliższe kilka dni. Sprawdź kiedy i gdzie, nie daj się zaskoczyć.

Już jutro utrudnienia związane z brakiem prądu wystąpią w kilku miejscowościach. Mieszkańcy wsi Grochów, Grochówek oraz Kały (gm. Nowe Ostrowy) mogą nie mieć zasilania w godzinach 08:00-16:00. Tego samego dnia Energa zaplanowała również wyłączenia w miejscowościach Szewce Owsiane, Szewce-Walentyna, Szewce Nadolne, Marynin, Szewce Nagórne, Władysławów (gm. Krzyżanów i gm. Bedlno). Tutaj przerwy nastąpią w godzinach 08:15-14:15.

W Balikowie (gm. Żychlin) mieszkańcy będą mieli problem z dostawą energii przez 3 dni. 20 marca nie będzie zasilania w godzinach 08:30-18:00, następnego dnia od 08:30 do15:00, zaś 22 marca w godzinach 08:30-15:00.

21 marca zaś przerwami w dostawie prądu objęte będzie Kutno: ulice Lotnicza, Wschodnia, a także Malewo, Wały B, Krzyżanów, Żakowice (gm. Krzyżanów), gdzie wystąpią w godzinach 8:00-14:00. W gminie Kutno wyłączenia nastąpią 22 marca i obejmą Gnojno, Dębine, Dudki, Woźniaków, Grabków, Leszczynek, Bożę Wolę oraz Piwki. Tam prądu nie będzie od 8:00 do 15:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE