Reklama

Reklama

Żyjemy w mieście przyszłości! Kutno znalazło się w elitarnym gronie

Opublikowano: wt, 22 lut 2022 12:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miasto róż może być istnym rajem dla inwestorów - tak wynika z rankingu przygotowanego przez fDi Intelligence (Financial Times). W zestawieniu znalazło się tylko 14 polskich miast, a wśród nich właśnie Kutno.

Reklama

Miasto Kutno trafiło do elitarnego grona Miast i Regionów Przyszłości. Na potrzeby rankingu przenalizowano ponad 350 miast i regionów z całej Europy. 

FDi Intelligence jest agencją, należącą do grupy wydawniczej Financial Times, zajmującą się usługami związanymi z bezpośrednimi inwestycjami zagranicznymi. Agencja analizuje i przewiduje jakie miasta i regiony na świecie i w Europie, są lub będą atrakcyjne dla inwestorów.

W TOP 10 najbardziej perspektywnicznych stolic znalazła się Warszawa, którą uplasowano na 7. miejscu. Najwyżej w tym zestawieniu oceniony został Londyn.

W rankingu małych europejskich miast (poniżej 100 tys. mieszkańców), na 5. miejscu znalazło się właśnie Kutno. Tuż za naszym miastem sklasyfikowano Legnicę, a na 10. pozycji umieszczono inną miejscowość z regionu łódzkiego - Stryków. W zestawieniu przewodzi Lektasi w Bośni i Hercegowinie. 

Więcej na temat rankingów przygotowanych przez fDi Intelligence przeczytacie W TYM MIEJSCU

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)