Rejestracja i logowanie

[WAŻNE, AUDIO] Były policjant na ławie oskarżonych. Prokuratura: "Zabił za długi"

Wydarzenia 04-06-2018 Autor: toza Foto: Łukasz Czuku (Radio Łódź)
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (27)
Dodaj komentarz

Kiedyś kolega ze szkolnej ławy a teraz mogę oglądać go na zdjęciach na ławie oskarżonych Dla mnie od podstawówki zawsze wydawał się dziwny Obrona i 4 strzały ? mógł strzelić w stopę czy rękę a nie czoło, klatkę ..... sam nie wie co gada ......

Z Kuchary i Martofla to powinni zrobić kuratorów społecznych najlepiej do spraw rodzinnych , panowie by sobie trochę dorobili a poza tym w tym zacnym gronie to po.pi.er.do.l.e.n.c.o.w takich jak oni nie brakuje począwszy od neonazistów a skończywszy na religijnych radykalach . DRAMAT !

Nie ma jak policjanci z Kutna można pójść na przesłuchanie i zostać zastrzelonym , lub pożyć pieniądze i też zostać zastrzelonym. A te s.k.u.r.w.y.s.y.n.y z kutnowskiego sądu nie widzą w niektórych przypadkach nic złego i odmawiają wszczęcia postępowania.

Prokurator domaga się dożywocia noi bardzo dobrze a obrońcy uniewinnienia śmiech na sali - panowie obrońcy

A gdzie jest teraz jego tatuś i wujek ??? Wstyd się przyznać do synka za to ze zamordował człowieka z zimną krwią ???

Widze ze rodzinka policjanta cukruje i cukruje. Teraz nagle winny ten ci niezyje. P.cezary do barankow swietych pewnie nie nalezal ale i pan policjant z opowiesci tez swiety nie byl. A skoro glosno jest w okol jego osoby to cos musi wtym byc.

Jakby sprawa była rozpatrywana przez Kutnowski Sąd to napewno został by już dawno zwolniony z aresztu i siedział by sobie w domku .

Zabił człowieka a teraz nie ma winnego i w dodatku odmówił składnia zeznań a to cwaniaczek . Moim zdaniem Polski Wymiar Sprawiedliwości największa porażka. Szkoda że karę śmierci znieśli. A teraz my młodzi ludzie na takich jak on musimy zapierdal.... . Miskę dadzą wypiora i na wakacje i hajs idzie na takich niby niewinnych.

Odmawia składania zeznań bo najpierw chce się wszystkiego dowiedzieć kto co i jak zeznawał a potem obierze dla siebie odpowiednią strategie Nie wymiga sie Kartofel za....j.... y.

Skąd wiesz ze zabił co Ty byłeś tam widziałeś ..? To zapraszam na świadka. Najlepiej stwierdzić ze zabij i najłatwiej być może działał w obronie własnej , zeznania świadków jednoznacznie wskazują na agresywność p.cezarego.

Zapewne wyrwał policjantowi pistolet i sam w siebie strzelił 6 razy. Wcale nie zdziwił bym się gdyby ktoś uznał, że tak było. Jeden zastrzelony na kutnowskim komisariacie też ponoć strzelił w siebie 3 razy, z czego dwa razy w głowę.

Ta aż sześć razy strzelił żeby się bronić Strzelał po to żeby zabić a nie się bronić Jako policjant był szkolony w zakresie samoobrony a podczas użycia broni trzeba się trzymać zasad Strzela się po to aby obezwładnić Niech gnije do końca życia i niech mu rozwiercą co nie co

podobno sie zesral na Lawce!!!!

Napewno śmierdziało A teraz ten smród będzie się ciągnoł za nim do do końca jego zastanych dni

Czy już mamy się śmiać?

Jak lubisz gówno

Co z płonącym komisariatem w Krośniewicach? Coś wiadomo już?

Ciekawie czy na anusinie jeszcze działa produkcja fajek Czarka dziwi mnie że po dokonaniu zabójstwa dopiero pojicja wjechała na anusin po 6 dniach czy dala tyle dni żeby ktoś to uprzatnal fanty i produkcję Łukasz i tak wyjdzie bo i tak do dzis mu nic nie mogą przyznać tylko odciagaja pewnie sprawe żeby ucichło

Mogłeś wcześniej dać znać, może do morderstwa by nie doszło. Teraz cwaniak z ciebie?! Jak większość po fakcie się pucujecie, że było tak i tak że wszyscy słyszeli ale nikt nie dał znać służbom w odpowiednim momencie! I do kogo teraz pretensje?!

Hmm weźmie odpowiedniego adwokata za kasę i dobre sprawowanie wyjdzie po pięciu latach i jeszcze będzie miał osobną cele i będzie miał dupochron przez cały pobyt kary.

**** będzie bolała do końca życia

Dożywocie dla qurwy

A poprzedni strzelec wyborowy Łukasz K. ?.

Co chcesz wiedzieć, ujawnij się i ci wszystko wyjaśnię

W tej sprawie już wszystko wiadomo, łepek zabrał broń policjantowi i se trzy razy w głowę strzelił.

Zamknij się cioto i uważaj żebyś ty przypadkiem sobie 5 razy nie strzelił w ten pusty łeb

Twój podpis w 100 % pasuje do twojej wypowiedzi.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...