Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek na Sienkiewicza. Jedna osoba ranna

Wydarzenia 11-06-2019 Autor: red Foto: red
8

Do groźnego wypadku doszło dziś na ul. Sienkiewicza w Kutnie, gdzie zderzył się motocykl i samochód osobowy. Na miejscu działają policjanci i karetka pogotowia.

Jak ustaliliśmy do wypadku doszło około godziny 16.30. W jego wyniku ranny został motocyklista, któremu obecnie na miejscu udzielana jest pomoc medyczna. Na razie nie jest znana przyczyna wypadku.

Droga jest obecnie zablokowana. Utrudnienia potrwają prawdopodobnie około półtorej godziny.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Gratuluję, biorąc pod uwagę, że to motocyklista uderzył w tył BMW...Ale oczywiście najłatwiej zwalić winę na kierowcę bo BMW..

Och nie może być. prawie nieużywana beemka.

ty ĆWOKU motopryk ale za własne pieniądze, ale taki fiut jak ty to beemką z przekretu jeździ

Jak motocykl każdej marki jak i samochód każdej marki jest dla ludzi mądrych, debile tą przyjemnoscią nie powinni się zajmować! Takich do pługa a nie za kierownicę.

jest mbw jast zawaba. jaki motocyklista, nie obrażajcie. to chiński motopryk 49cm.

Proste i logiczne dawcy organow musza byc

Oczywiscie ! Jakis bandyta w bmw,PIS powinno zakazac uwytku tej marki w naszym kraju

Nie jest winna marka samochodu lecz buractwo, które nimi jeździ...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także