Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Wypadek na Warszawskim Przedmieściu. Co najmniej jedna osoba poszkodowana

Wydarzenia 03-08-2020 Autor: toza
9

Chwilę po godz. 19.20 na ul. Warszawskie Przedmieście doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że poszkodowana została co najmniej jedna osoba.

Na miejscu zdarzenia pracują dwa zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni i policja. Mundurowi są w trakcie ustalania wszystkich okoliczności tego zajścia. 

Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia - na ul. Warszawskie Przedmieście ruch odbywa się wahadłowo.

To kolejne dziś zdarzenie drogowe w naszym powiecie - wcześniej samochód wpadł do przydrożnego rowu w Lesznie (KLIK), z kolei kilka godzin później auto osobowe rozbiło się na barierach energochłonnych autostrady A1 (KLIK).

Wkrótce więcej info o dzisiejszych wypadkach.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.603560561

Drzewami zarządza pan wiceprezydent B.On nie lubi drzew ani zieleni.Niestety.

To prawda....gdy zamieszkał w bloku ..to nawet choinka mu przeszkadzała. ..aczkolwiek z ekipą wykopali. ..pewnie na teren prywatny....

Kim był człowiek, który 27.07 potrącił kobietę na pasach w wyniku czego zmarła?

Jak zmniejszyć ilość ofiar potrąceń - moja propozycja zrzutka fbrxp4

CO z wycinką drzew na 3 maja KOMU DRZEWA PRZESZKADZAJĄ I KTO WYDAŁ PRZYZWOLENIE

Policaje beda teraz latac po sklepach jak pieski pupilki pana szumowskiego i sprawdzac brak maseczek a tam na tym Warszawskim istny armagedon. Wystarczy stananac przy garazach w godzinach zmian na strefie i zobaczyc jakie wyscigi sie tam odbywaja. Co drugie auto cisnie do dechy jadac jak na autostradzie Tylko patrzec jak ktos tam zginie.

Lepiej żeby 10 się zabiło w strefie,niż ma jeden niewinny umrzeć od coronawirusa.

Przepraszam bardzo chciałby za pytać o sprawę wypadku pana z aquparku który potrącił kobietę ciężarną na pasach w ubiegłym roku . Jak dalej się sprawa potoczyła . Ponieważ dalej pracuje w tej instytucji. Co na to pan Prezydent MIASTA KUTNO ?????????????????

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także