Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Podział punktów w Kutnie. KS remisuje z RKS-em Radomsko

Sport 29-08-2020 Autor: ksz
3

Dużo walki, mało efektów - tak podsumować można dzisiejszy mecz KS-u Kutno, w którym podopieczni Dominika Tomczaka zmierzyli się z RKS-em Radomsko. Goście mecz kończyli w dziesiątkę po faulu na Michale Sokołowiczu.

Obydwie drużyny stwarzały sobie groźne sytuacje w polu karnym przeciwnika. Mimo walki spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Kutnianom nie pomogła czerwona kartka, którą w 88 minucie otrzymał jeden z piłkarzy gości.

- Jesteśmy zadowoleni z remisu. Wiadomo, że mecz można wygrać, przegrać albo zremisować, a my mogliśmy dziś zarówno wygrać, jak i przegrać. Szanujemy więc punkt i cieszymy się, że jako beniaminek po czterech meczach nadal mamy miano niepokonanej drużyny i jesteśmy w czubie tabeli - mówi trener Dominik Tomczak. - Dzisiaj troszkę słabsza dyspozycja fizyczna, ale wynikała ona z błędów popełnionych w tygodniu treningowym. Teraz czas na odpoczynek, a od poniedziałku akcja "Jagiellonia Białystok", więc niech kibice trzymają za nas kciuki. Chciałbym im podziękować za tak liczne przybycie i mimo że nie udało się meczu wygrać, to wierzymy, że kibiców w każdym kolejnym meczu będzie przybywało i że będą oni naszym 12 zawodnikiem niosącym nas od zwycięstwa do zwycięstwa.

KS Kutno 0:0 RKS Radomsko
Wyjściowy skład KS-u:
Sokołowicz, Kowalczyk, Rokosz, Sadziński, Dąbrowski, Bujalski, Wielgus, Ostrowski, Kralkowski, Marcioch, Kasperkiewicz.
Rezerwowi: Marciniak, Sobczak, Kacela, Szczepański, Ławniczak, Dynel, Szczytniewski.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Odwróć tabelę - Wstydzew na czele!!!

Dlaczego grano do tylu, bo brak ruch zawodnikow w przodzie i chowanie sie ich za plecami przeciwnika. Gdy usuniemy te mankamenty, wszystko wroci do normy. Zycze powodzenia.

Brakuje dobrego zawodnika w środku pola , który nie boi się zagrać piłki do przodu. Kasperkiewicz i te jego podania do Kralkowskiego to dwa dni leciały . Zero pomysłu na grę ze strony pomocy. Remis sprawiedliwy , wyrównany mecz . 

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także