Reklama

CMS Drupal jako platforma e-commerce. Przewodnik

Opublikowano:
Autor:

CMS Drupal jako platforma e-commerce. Przewodnik - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Drupal CMS jest jednym z najczęściej używanych systemów zarządzania treścią, zaraz obok systemów WordPress i Joomla. Często opisywany jest on, jako złożona i wszechstronna platforma, która potrafi dostosowywać się do dowolnego projektu - w tym e-commerce. Dlaczego warto korzystać z Drupala podczas tworzenia własnego sklepu online? Poniżej wymieniamy kilka najważniejszych zalet.

Drupal Commerce - czym jest?

Jak stworzyć platformę e-commerce za pomocą Drupala? W tym celu wystarczy narzędzie Drupal Commerce, dzięki któremu otrzymujemy możliwość stworzenia sklepu z wieloma właściwościami i funkcjonalnościami. A wszystko to łączy się z unikalnymi właściwościami Drupala, zachowując najlepsze cechy tego systemu. 

Dlaczego warto wybrać Drupal do sklepu internetowego?

Jest wiele powodów, dla których Drupal Commerce może być najlepszym rozwiązaniem dla rozwoju sklepu e-commerce. Musieliśmy jednak wybrać te najważniejsze, znajdziesz je poniżej. 

Bezpieczeństwo i stabilność

Drupal jest jednym z najbardziej bezpiecznych CMS-ów na rynku. System wykorzystywany jest w wielu stronach rządowych, instytucjach publicznych oraz światowych gigantów e-commerce. Co sprawia, że Drupal jest tak bezpiecznym systemem? Wysoki poziom zabezpieczeń to zasługa specjalnego zespołu ds. Bezpieczeństwa Drupala, która aktywnie monitoruje podstawowe oprogramowanie, identyfikując luki w zabezpieczeniach. System to także mechanizmy bezpieczeństwa, a wśród nich ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa, szyfrowanie haseł oraz zarządzanie uprawnieniami użytkowników. Drupal spełnia również standardy OWASP (Open Web Application Security Project).

Elastyczność i skalowalność

Idealnym rozwiązaniem dla każdego sklepu online jest takie, które rozwija się wraz z jego wzrostem. Sklep internetowy na Drupal CMS to idealna platforma dla każdego biznesu - może być doskonałą opcją dla firm rozwijających się lub ugruntowanych firm, które już od dłuższego czasu działają na rynku. Po prostu, platforma będzie rozwijać się razem z działalnością. Korzystanie z Drupala to również przydatne moduły, którymi możesz poszerzać funkcjonalności sklepu. 

Mobilna platforma e-commerce

Sklep internetowy bez aplikacji mobilnych to utrata ogromnej ilości użytkowników, bo ponad połowa z nich korzysta z Internetu właśnie na smartfonach i tabletach. Drupal Commerce działa zgodnie z regułą mobile-first, dlatego sklep będzie odpowiednio wyświetlał się na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach, ułatwi również przeglądanie produktów czy też przechodzenie do kasy z telefonu.

Szeroki zakres możliwości

Drupal CMS posiada wbudowany system statystyk, które dostarczą Ci niezbędnych informacji o sklepie. Ponadto, sklep internetowy na Drupalu to ogromne możliwości m. in. dzięki integracjom, dlatego możesz wesprzeć swoje działania dodatkowymi systemami analitycznymi. Jeśli potrzebne będą Ci dodatkowe opcje, wystarczy poszukać pożądanej integracji wśród systemów magazynowych, księgowych, bramek płatniczych, porównywarek cen itd. Warto także wspomnieć, że Drupal to także rozbudowany system wielojęzyczności, dlatego swoją sprzedaż możesz prowadzić w dowolnym regionie. 

Drupal Commerce idealnym rozwiązaniem dla e-commerce?

Lista powodów, dla których warto używać Drupala do e-handlu jest naprawdę długa, a wymienianie mogłoby trwać bez końca. Elastyczność, skalowalność, bezpieczeństwo i możliwości dają takiej platformie bardzo dużo, jednak dopiero połączenie rozwiązań systemu wraz z agencją interaktywną Drupala daje najlepsze efekty.

W przypadku sklepu internetowego warto wybrać partnera, który wykorzysta pełen potencjał Drupala i dopasuje go do potrzeb użytkowników, bazując na swoim doświadczeniu. Agencja Drupal Solution już od dekady zajmujemy się tworzeniem platform e-commerce, dlatego nasz zespół z chęcią podpowie, jak mógłby wyglądać Twój sklep internetowy i czego potrzebuje, by osiągnąć jak najlepsze wyniki. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy