Reklama

Fotowoltaika dla firm - skorzytaj z kalkulatora fotowoltaicznego!

Opublikowano: śr, 12 sty 2022 08:25
Autor:

Fotowoltaika dla firm - skorzytaj z kalkulatora fotowoltaicznego! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Inwestycje w zakresie paneli fotowoltaicznych zyskują na popularności każdego roku, widać to zresztą w polskim krajobrazie, gdzie rosnąca liczba gospodarstw domowych oraz przedsiębiorstw może pochwalić się taką instalacją. Wiele osób poszukuje informacji czym jest fotowoltaika, jaką oszczędność zapewnia. Kalkulator fotowoltaiczny od Brewa.pl pozwala w dużym stopniu odpowiedzieć na pytania potencjalnych inwestorów.

Kalkulator fotowoltaiczny dla firm: wybierz idealne rozwiązanie

W Polsce doskonale znana jest fotowoltaika. Kalkulator jest darmowym narzędziem, udostępnionym przez serwis Brewa.pl, który rozszerza temat dla potencjalnych inwestorów. W dialogu publicznym pojawiają się informację ogólne o tym, jakie korzyści daje zielona energia oraz dyskutuje się o zaletach fotowoltaiki. Jednak dla samego inwestora szczególnie ważne są dane liczbowe – konkretne informacje, skłaniające do działania. Kalkulator paneli fotowoltaicznych pozwala w bardzo intuicyjny i szybki sposób poznać orientacyjne parametry techniczne instalacji fotowoltaicznej dla naszego konkretnego przypadku oraz zakres kosztów / oszczędności.

Zobacz również: Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę do firmy: Brewa.pl/produkty-i-uslugi/fotowoltaika/instalacje-fotowoltaiczne-dla-firm.html

Fot. Fotowoltaika dla firm - kalkulacja oszczędności

Specjaliści z Brewa.pl postawili na proste w interpretacji dane liczbowe. Dysponując jedną zmienną, jaką jest miesięczny rachunek za prąd, możemy wyliczyć aż sześć szczegółowych parametrów. Miesięczny rachunek można ustalić w dowolny sposób, np. wyliczając średnią roczną faktur lub biorąc za wyznacznik największą fakturę. Kalkulator fotowoltaiczny dla firm nie stawia nam ograniczeń w obliczeniach więc możemy stworzyć kilka symulacji.

Fotowoltaika dla firm: Jak działa kalkulator od Brewa.pl?

Do naszej dyspozycji udostępniono w pełni interaktywne i bardzo czytelne narzędzie. Wysokość miesięcznej opłaty za prąd ustalamy za pomocą suwaka w przedziale od 1 zł do 1 500 zł. Wraz z ruchem suwaka, kalkulator paneli fotowoltaicznych sam przelicza wartości końcowe,więc możemy na bieżąco obserwować różne scenariusze.

Dane liczbowe mają charakter poglądowy i nie są traktowane jako oferta. W celu omówienia danych lub poznania formalnej oferty należy skontaktować się ze specjalistą, na stronie znajduje się dodatkowo formularz kontaktowy. A zatem czy opłaca się rzeczona fotowoltaika dla firm? Kalkulator pozwala w dużym stopniu przybliżyć nas do zadowalającej odpowiedzi…

Jakie dane liczbowe przedstawia kalkulator fotowoltaiczny dla firm?

Do naszej wiadomości kalkulator paneli fotowoltaicznych podaje aż 6 dokładnych danych: 2 dotyczą aspektów technicznych, zaś 4 odnoszą się do kwestii ekonomicznych. Na podstawie miesięcznych rachunków za prąd, kalkulator fotowoltaiczny poda nam wielkość instalacji w kWp oraz ilość wyprodukowanej rocznie energii w kWp. Przykładowo: jeśli wasze gospodarstwo domowe generuje miesięczny koszt energii na poziomie 320 zł, wówczas należy zainwestować w instalację fotowoltaiczną o mocy 7,29 kWp, co pozwoli na wyprodukowanie 6 998 kWh energii w skali roku.

Przejdźmy do tych najbardziej pożądanych przez inwestorów danych, które kalkulator fotowoltaiczny wyraża w polskich złotych. Narzędzie poda nam roczne koszty za energię przed inwestycją oraz po zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych. Różnica jest naprawdę znacząca. Dla rachunku 320 zł /m-c, rocznie za energię zapłacimy 3 960 zł. Jakie oszczędności da fotowoltaika dla firm? Kalkulator przeliczył rachunek na poziomie 266,88 zł rocznie. Oznacza to, że w naszej kieszeni pozostanie aż 3 693,12 zł!

Kalkulator fotowoltaiczny  poda nam również szacunkowy, najniższy koszt instalacji brutto oraz oszczędności wynikające z instalacji fotowoltaicznej w okresie 25 lat (standardowy okres gwarancyjny paneli fotowoltaicznych).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy