Reklama

HelpHero – uzyskanie pomocy prawnej jeszcze nigdy nie było takie proste!

Opublikowano:
Autor:

HelpHero – uzyskanie pomocy prawnej jeszcze nigdy nie było takie proste! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Już od pewnego czasu poszukujesz kancelarii, w której mógłbyś uzyskać odpowiednią pomoc prawną? Niestety, jak dotąd nie udało Ci się znaleźć odpowiedniego wsparcia? HelpHero to pierwszy w Polsce Ekspert Pośrednictwa Prawnego, dzięki któremu zawsze znajdziesz dokładnie taką pomoc prawną, jakiej potrzebujesz!

Jaką pomoc możesz uzyskać w HelpHero?

HelpHero oferuje kompleksową pomoc prawną dla osób, którym zależy na najwyższej jakości usług. Już wiele osób przekonało się, że warto skorzystać z takiego wsparcia. Niestety, samodzielne poszukiwanie prawnika czy kancelarii nie zawsze jest proste. Głównym powodem może być trudność w znalezieniu osoby, która miałaby odpowiednie doświadczenie czy odnotowane sukcesy na swoim koncie. A przecież każdy chce być reprezentowany przez prawnika, który jest najlepszy w swoim fachu, prawda? Zobacz, jaką pomoc prawną możesz uzyskać w HelpHero. 

Ubiegasz się o zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu?

Udało Ci się spłacić kredyt przed terminem, jednak – jak dotąd – nie otrzymałeś zwrotu prowizji? Musisz wiedzieć, że zwrot prowizji przysługuje Ci zarówno w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego, jak i pożyczek na kwotę kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. Co ważne, spłata zobowiązania przed terminem może być świetnym sposobem na obniżenie kosztu kredytu, więc – w miarę możliwości – warto się na to zdecydować. 

Oczywiście banki niechętnie dokonują zwrotu prowizji, ponieważ oznacza to dla nich utratę części kosztów. W razie problemów warto zdecydować się na skorzystanie z pomocy prawnej, dzięki której Twoja szansa na uzyskanie zwrotu prowizji znacząco wzrośnie. Oczywiście odpowiednią pomoc otrzymasz w HelpHero, gdzie eksperci mają naprawdę spore doświadczenie w tym zakresie. 

Spłacasz kredyt frankowy? 

Należysz do grona osób, które zdecydowały się na wzięcie kredytu frankowego, dlatego obecnie zmagasz się z rosnącymi ratami? Dodatkowo nie masz pewności, o ile raty kredytu wzrosną w kolejnych miesiącach czy latach? Pozew przeciwko bankowi może być skutecznym sposobem na uzyskanie korzystnego wyroku, jakim z pewnością jest odfrankowienie lub unieważnienie kredytu frankowego. Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na złożenie pozwu przeciwko bankowi. To najlepszy sposób na to, aby kredyt CHF stał się tylko wspomnieniem. Tym bardziej, że obecnie sądy orzekają na korzyść frankowiczów w ponad 90 proc. przypadków, więc Twoje szanse na sukces są naprawdę spore. 

Alternatywą może być ugoda z bankiem, jednak tutaj musisz liczyć się z tym, że rozwiązanie to będzie o wiele mniej korzystne pod względem finansowym. Z pewnością warto skorzystać z pomocy prawnej, dzięki której dowiesz się, które rozwiązanie będzie najbardziej optymalne w Twoim przypadku. Jedno jest pewne – możliwości jest sporo, więc nie warto dłużej męczyć się ze spłacaniem kredytu frankowego na warunkach narzuconych przez bank.

A może planujesz restrukturyzację w firmie?

Sytuacja gospodarcza na świecie nie jest obecnie zbyt dobra, w związku z czym wielu przedsiębiorców zmaga się z problemami finansowymi, włącznie z niewypłacalnością. W przypadku, gdy zadłużenie przekracza możliwości finansowe firmy, warto rozważyć skorzystanie z restrukturyzacji. Obecnie restrukturyzacji można dokonać na uproszczonych warunkach. To świetne rozwiązanie, głównie z uwagi na możliwość zabezpieczenia majątku firmy oraz na uzyskanie harmonogramu spłat, który nie wpłynie negatywnie na kondycję przedsiębiorstwa. I w tym przypadku konieczne może być skorzystanie ze wsparcia prawnego, dzięki któremu proces restrukturyzacji pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu. 

HelpHero – wsparcie prawnicze dla każdego

Dzięki HelpHero możesz uzyskać pomoc prawną nie tylko w przypadku zwrotu prowizji, kredytu frankowego czy restrukturyzacji, ale też w wielu innych sytuacjach. Otrzymasz wsparcie między innymi przy odwołaniu się do sankcji kredytu darmowego, jeśli padniesz ofiarą nieuczciwych praktyk firm pożyczkowych, a nawet w przypadku kredytów złotówkowych. Jedno jest pewne – jeśli zależy Ci na uzyskaniu pomocy prawnej na najwyższym poziomie, skorzystanie ze wsparcia HelpHero będzie naprawdę dobrą decyzją. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy