Reklama

Jak przebiega otwieranie drzwi bez klucza

Opublikowano:
Autor:

Jak przebiega otwieranie drzwi bez klucza - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Zgubienie klucza do mieszkania w tych czasach nie jest powodem, aby w szczególny sposób martwić się co z tym fantem zrobić. Wystarczą specjalne narzędzia, które pozwolą bez większych problemów otworzyć drzwi. Niestety takie narzędzia mogą posiadać zarejestrowane firmy prowadzące legalną działalność. A wiec pomoc możemy uzyskać dzwoniąc po fachowca ślusarza.

Otwieranie drzwi bez użycia klucza

Istnieje wiele sposobów na obejście zabezpieczeń zamka. Jednym z nich jest popularny sposób nazywany lockpicking. Jest on stosowany przez większość firm, które oferują otwieranie drzwi bez klucza. Polega on w głównej mierze na odpowiedniej manipulacji mechanizmem zamków bez klucza, lecz za pomocą specjalnych narzędzi ślusarskich. Co ważne taka metoda może, lecz nie musi okazać się szkodliwa dla zamka, wszystko zależy czy będzie przeprowadzana przez doświadczonego specjalistę. Co ciekawe narzędzia stosowane do tego typu manipulacji zamkiem według obowiązującego prawa są zakazane dla osób prywatnych. Jedynie w ich posiadanie mogą wejść firmy i osoby zawodowo wykonujące otwieranie drzwi bez klucza. Oczywiście istnieją inne mniej skuteczne metody domowego otwierania zamka, jednak są one czasochłonne a przecież zależy nam na czasie.

Otwieranie drzwi samochodu bez klucza

Całkiem inna sytuacja ma się kiedy nasz samochód zatrzasnął się wraz z kluczykami i teraz nie mamy do niego dostępu. Kiedy specjalista z https://www.pogotowie-zamkowe-lodz.pl/ zjawi się na miejscu będzie miała dwa sposoby aby otworzyć samochód. Pierwszym i zarazem najlepszym sposobem jest sposób w którym używa się przyssawki do szyby oraz poduszki hydraulicznej. Metoda ta polega na przyłożeniu przyssawki do szyby i lekkim jej wygięciu. Kolejnym krokiem jest zastosowanie poduszki hydraulicznej która zabezpiecza szybę oraz powiększa wytworzoną szczelinę. Ostatnim etapem tej metody jest użycie specjalnego haczyka, który otwiera drzwi od wewnątrz. Z kolei drugą metodę stanowi użycie specjalnych narzędzi, które wkładane są do zamka. Podobnie jak w przypadku drzwi od mieszkania mechanizm zamka jest manipulowany w odpowiedni sposób, co powoduje jego otwarcie. Niestety metoda ta sprawdza się wyłącznie na starszych modelach samochodów, a więc nowsze modele są znacznie lepiej chronione i takim sposobem specjalista nie jest w stanie otworzyć zamka. Dlatego niezależnie od pojazdu stosowane są przyssawki oraz poduszki hydrauliczne. Co ciekawe jest to znacznie bezpieczniejsza metoda.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy