Reklama

Jak znaleźć idealny dla siebie wzór tatuażu? Wszystko co warto wiedzieć na ten temat

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Jak znaleźć idealny dla siebie wzór tatuażu? Wszystko co warto wiedzieć na ten temat - Zdjęcie główne

Jak znaleźć idealny dla siebie wzór tatuażu? Wszystko co warto wiedzieć na ten temat

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Tatuaże są modne – to stwierdzenie jest truizmem i rzeczywiście trudno się z tym nie zgodzić. Coraz więcej osób i to niezależnie od wielu decyduje się na zrobienie pierwszej dziary. Ale sporo jest też osób, które na jednym tatuażu nie poprzestają. Co w sumie także zrozumiałe, bo tatuaże mogą być świetną dekorację ciała. Dziś zastanowimy się, jak znaleźć dla siebie najlepszy wzór tatuażu.

Czy warto kierować się modą?

Moda jest zmienna i wie to każdy. To co obecnie jest modne, już jutro może stać się passe. Jednocześnie moda też powraca i to co dziś jest niemodne, za pewien czas może stać się wręcz hitem. Również tatuaże mogą być modne i niemodne. Pomyślcie tylko, że w latach 90-tych modne były tatuaże typu bransoletki, a w latach dwutysięcznych tatuaże imiona. Potem była jeszcze moda na znaczki japońskie i chińskie. Patrząc na te trendy po latach nietrudno jest odnieść wrażenie, że obecnie raczej ze stylem się nie kojarzą. Oczywiście nie można też generalizować, bo dobrze wykonany tatuaż niezależnie od zmieniających się trendów zawsze będzie ok. Będzie wpisywać się w vintage, ale i vintage też jest modne. Przede wszystkim trzeba znaleźć dobry salon tatuażu. My polecamy Wam studio tatuażu w Poznaniu, a dokładnie SKY Tattoo. Wejdźcie na stronę, gdyż SKY Tattoo ma jeszcze siedziby w innych miastach. Pamiętajcie, że na tatuażach nie można oszczędzać i jeżeli zależy Wam na świetnym efekcie, to warto nawet pojechać do innej miejscowości niż potem żałować swojej decyzji. Czy warto więc kierować się modą wybierając tatuaż? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, bo wszystko zależy od tego, czy tatuaż chcecie traktować tylko przez pryzmat mody czy ma być dla Was czymś więcej.

Wzór, który przemawia

Możecie kierować się modą, ale wybierając wzór dziary możecie kierować się po prostu swoim gustem. A to oznacza, że wybierzecie taki wzór, który rzeczywiście do Was przemawia i Wam się podoba. Oczywiście każda decyzja o tatuażu musi być przemyślana. W końcu to nie przekłuwanie uszu, gdzie wystarczy potem po prostu wyciągnąć kolczyk. Tatuaż jest ozdobą na całe żyć. Jasne, że można go usunąć, ale jednak jest to kosztowne oraz bywa bolesne. Z tego też powodu zdecydowanie lepiej zastanowić się i być pewnym swojej decyzji. Wzór tatuażu musi do Was przemawiać i powinien Wam się podobać. Jednocześnie tutaj nie ma znaczenia opinia innych. Jeżeli macie ochotę na wzór, który obecnie jest modny, to możecie się na niego zdecydować. Ale możecie też wybrać taki wzór, który zwyczajnie się Wam podoba. Nic nie stoi na przeszkodzie, by po prostu zaprojektować samodzielnie wzór tatuażu. Wtedy macie pewność, że będzie on wyjątkowy.

Tatuaż jako ozdoba czy też coś więcej

Tatuaż może być po prostu ozdobą ciała, ale może znaczyć dla Was zdecydowanie więcej. Może być przedstawieniem Waszego stylu życia. Wielu wegan decyduje się na tatuaż przedstawiający słowo „vegan” bądź też warzywa i uśmiechnięte zwierzęta. Taki tatuaż ma znaczenie symboliczne, bo odnosi się do stylu życia, ale też przedstawia miłość do zwierząt. Tatuaż może przedstawiać też ważną dla Was datę, choćby adopcji psa czy narodzin dziecka. Możliwości więc macie sporo. Ale tatuaż może odnosić się również do tego, czym się zajmujecie, czy jakie macie hobby. Fryzjerzy tatuują sobie nożyczki, zaś miłośniczy książek oczywiście książki.

Wniosek może być tylko jeden

Przy wyborze wzoru tatuażu zawsze należy kierować się własnym zdaniem i pamiętać, że tatuaż ma się podobać Wam, a nie innym osobom. Nie warto decydować się na dziarę tylko po to, aby komuś zaimponować czy też dlatego, że obecnie dziary są modne. Choć trudno sobie wyobrazić, że za kilka lat przestaną być modne, to jednak nigdy nie ma się pewności czy przypadkiem tak się nie stanie. Dlatego tatuaż jako chwilowa moda nie jest dobrym wyborem. Pamiętajcie jeszcze, że zawsze należy wybierać sprawdzone renomowane studio tatuażu Poznań jest miastem, gdzie takie znajdziecie. Macie wtedy pewność, ze tatuaż będzie zachwycał nawet po latach. Na pewnych rzeczach oszczędzać nie można i na pewno do nich należy właśnie wykonanie tatuażu. Lepiej więc poczekać i nazbierać więcej pieniędzy niż potem wstydzić się dziary wykonanej przez tatuażystę amatora.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE