Reklama

Jaki jest najszybszy sposób sprzedaży mieszkania?

Opublikowano:
Autor:

Jaki jest najszybszy sposób sprzedaży mieszkania? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Jeśli chcesz szybko i sprawnie sprzedać swoje mieszkanie i nie chcesz poświęcić wiele czasu na proces związany ze sprzedażą, w poniższym artykule zaproponujemy rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność w naszym kraju. Mowa tu o rozwiązaniu zaproponowanym przez KupujemyM.pl, lidera wśród skupów nieruchomości w Polsce.

Czy tradycyjny sposób sprzedaży naprawdę jest czasochłonny?

W zdecydowanej większości przypadków, odpowiedź brzmi TAK. Po pierwsze, Sprzedający musi znaleźć osoby chętne do obejrzenia mieszkania poprzez promocję oferty w internecie. Następnie, poświęcić czas na pokazanie nieruchomości potencjalnym zainteresowanym i robić to tak długo, aż znajdzie osobę chętną na zakup. Gdy już wyłoni się chętny, przeważnie trzeba negocjować warunki, pokazać mieszkanie kolejnym osobom z rodziny i gdy już w końcu decyzja zostanie podjęta, często jeszcze trzeba czekać na kredyt. A w dzisiejszym czasie, to czy Kupujący ten kredyt otrzyma, nie jest takie oczywiste. Promując mieszkanie na sprzedaż, trzeba się mieć cierpliwość, bo możliwe, że dojdzie do finalnej transakcji za kilka ładnych miesięcy. Nierzadko również ostateczna cena sprzedaży jest o wiele mniejsza od oczekiwań Sprzedającego. Sprzedaż nieruchomości samemu to także czynności związane z dostosowaniem mieszkania do potrzeb oferentów. W tym wypadku mogą pomóc firmy zajmujące się ale przecież korzystanie z ich usług nie daje gwarancji szybkiej sprzedaży mieszkania, a zapłacić trzeba.

W związku z tym nie dziwi fakt, że sprzedaż mieszkania do skupu nieruchomości KupujemyM.pl cieszy się coraz większą popularnością.

Dla kogo skup nieruchomości jest dobrym rozwiązaniem?

A więc na czym taka transakcja polega? W skrócie można po prostu powiedzieć, że na błyskawicznej sprzedaży. Finalizacja często trwa zaledwie kilka dni od zgłoszenia. Co również ważne, wiążąca oferta zawierająca kwotę zakupu trafia do Sprzedającego jeszcze w dniu zgłoszenia, w ciągu zaledwie paru godzin. Niemal następnego dnia, jeśli taka jest wola Sprzedawcy, może dojść do podpisania umowy przedwstępnej i wpłaty zadatku. Podsumowując sprzedaż mieszkania do skupu nieruchomości KupujemyM.pl to rozwiązanie dla osób chcących szybko, wygodnie i bezproblemowo sprzedaż swoje mieszkanie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy