Reklama

Reklama

Lubisz motoryzację zapoznaj się z zegarkami Maserati

Opublikowano: 4 stycznia 2021 08:22
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Wytwórca markowych samochodów sportowych Maserati z Bolonii we Włoszech został utworzony w 1914 roku poprzez 6 braci Maserati. Spółka znana jest z opracowywania samochodów zarówno dla Formuły 1 oraz GT, jak również drogich samochodów drogowych. Jej historia znajduje własne odbicie w projektach czasomierzy firmy Maserati: sportowy design z odniesieniem do początku marki, nie wykluczając innowacyjnej technologii oraz innowacji.

Reklama

Wytwórca markowych samochodów sportowych Maserati z Bolonii we Włoszech został utworzony w 1914 roku poprzez 6 braci Maserati. Spółka znana jest z opracowywania samochodów zarówno dla Formuły 1 oraz GT, jak również drogich samochodów drogowych. Jej historia znajduje własne odbicie w projektach czasomierzy firmy Maserati: sportowy design z odniesieniem do początku marki, nie wykluczając innowacyjnej technologii oraz innowacji.

Zegarki Maserati – firma samochodowa robi zegarki
Samego wytwórcy nie należy bardzo przedstawiać, bowiem znany jest zwolennikom drogich aut, jednak przypomnijmy, iż to firma, jaka dość niedawno, bowiem w 2014 roku, świętowała własne stulecie. Kojarzona jest z produkcją sportowych aut, jakie na świecie cenione są za oryginalny wygląd, staranność, wygodę, wykończenie każdego elementu i doskonałą klasę wykorzystywanych produktów oraz elementów. To wszystko sprawiło, iż na liście ekskluzywnych samochodów znalazły się w światowej elicie. Do projektowania czasomierzy spółka podeszła z jednakowo wielkim zainteresowaniem oraz dość niedawno zaczęła ich produkcję na większą skalę. Zegarki Maserati uzyskały specjalny wygląd, jednak także zwrócono uwagę na ich prestiż oraz jakość, jaka stała się charakterystycznym znakiem firmy.

Włoska dokładność w zegarkach firmy Maserati
Zegarki Maserati dostępne w https://zegarkicentrum.pl/zegarki-maserati/ to bardzo ciekawe włoskie zegarki, jakie powstają za sprawą inspiracji, którą niewątpliwie są samochody. Zaraz obok znanych czasomierzy Ferrari są one uważane za najchętniej wybierane typy w owym elemencie. Wyjątkowy wygląd tychże czasomierzy nawiązuje do niezwykle szybkich i pięknych samochodów. Każdy miłośnik motoryzacji po spojrzeniu na zegarek Maserati dostrzeże odniesienie do aut oczywiście owej firmy. Zegarki męskie Maserati rzeczywiście dobrze eksponują cechy charakterystyczne samochodów, jakim tak właściwie zawdzięczają własną nazwę. Niezwykle dobrym tego przykładem jest zegarek męski Maserati Sorpasso. Na jego tarczy odnajdziemy trzy bardzo charakterystyczne przeloty nawiewne, jakie wszyscy miłośnicy motoryzacji dobrze znają z samochodów owej firmy. Nie możemy także nie wspomnieć o słynnym trójzębie, więc logo firmy. Starczy na nie spojrzeć, natomiast od razu przyjdą nam na myśl włoskie, piękne oraz szybkie pojazdy.

Doskonała klasa czasomierzy Maserati
Jak przystało na znaną firmę, jakiej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny trójząb, proponuje ona zegarki Maserati bazujące na doskonałej klasy aparatach, m.in.: Seiko, Ronda oraz Miyota, co jest gwarancją dobrej pracy. Zegarki owe charakteryzuje niezwykle duża jakość zastosowanych produktów oraz zrobienia. To dobre typy kwarcowe i automatyczne, wytrzymałe na upływ czasu, zadrapania oraz zniszczenia. Wszystko to powoduje, iż decydując się na któryś spośród tychże rodzajów, można zapomnieć o korzystaniu z usług serwisowych.

Dobierz swój styl czasomierzy Maserati
Pośród czasomierzy odnajdziemy typy zrobione na paskach skórzanych, jakie są inspirowane obiciami pomieszczenia auta i obręczach stalowych, zapewniających bardziej estetyczny design. Wszelkie egzemplarze są natomiast zachowane w sportowym klimacie oraz mają widoczne logo wytwórcy - kultowy trójząb Maserati. W każdym rodzaju wykorzystano różnorodne funkcje wyróżniające je na tle pozostałych np. datownik, chronograf lub specjalną tarczę typu skeleton, jaka pozwoli na obserwację działającego mechanizmu. Spółka proponuje zegarki, jakie nie jedynie różnią się od siebie wyglądem, jednak także siłą napędową. Więc w kopertach tychże zegarków odnajdziemy zarówno japońskie, jak również szwajcarskie zespoły kwarcowe oraz automatyczne.

Męskie zegarki Maserati
Pośród czasomierzy Maserati odnaleźć można zarówno typy tradycyjne, analogowe, jak i sportowe egzemplarze o niezwykle efektywnych cechach indywidualnych. W rodzajach tradycyjnych niejednokrotnie stosuje rzemienne paski, dobrze sprawdzające się w formalnych stylizacjach, natomiast w zestawieniu z minimalistycznymi, pozbawionymi ozdób tarczami, doskonale sprawdzają się jako dodatek do strojów formalnych. Całkowicie odmiennie wyglądają dynamiczne, sportowe kolekcje, jak chociażby Maserati Traguardo, jaki własnymi barwami przypomina nocne miejskie światło, rozmywające się od zawrotnej szybkości. Zrobiony z tworzywa syntetycznego pasek jest wygodny oraz trwały.

Mechanizm kwarcowy oraz automatyczny to jedynie jedna spośród licznych zalet, jakie wynikają z posiadania zegarka Maserati. Każdy męski zegarek sygnowany logo włoskiej firmy zachwyca eleganckim, zgodnym z aktualnymi stylami designem, jaki dopełniono delikatną nutą sportowej ekstrawagancji. Wytwórca wyposażył dostępne w ofercie typy w szkiełka mineralne i skórzane paski czy stalowe bransoletki. Nie zabrakło również powłoki ze stali szlachetnej o rozmaitych rozmiarach, pośród których z pewnością odnajdziesz doskonałe urządzenia dla siebie. Proponowane poprzez Maserati zegarki męskie są także wolne od niklu, natomiast tymże samym nie wywołują reakcji uczuleniowej, i są uzupełnione o takie funkcje jak sekundnik, alarm, stoper, chronograf, yacht timer, datownik lub fosforyzujące wskazówki, jakie świecą w ciemności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Gość

    włoska dokładność... oksymoron - kto był w it ten wie :)