Reklama

Odbiór i wysyłka paczki Kutno - sprawdź Paczkomat w okolicy

Opublikowano:
Autor:

Odbiór i wysyłka paczki Kutno - sprawdź Paczkomat w okolicy - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Paczkomaty to system inteligentnych skrytek pocztowych rozmieszczonych na terenie całego kraju. Każda z nich jest czynna całodobowo, więc można z nich korzystać w dowolnym momencie. Dzięki temu coraz rzadziej dochodzi do sytuacji, w których kurier dociera do pustych domów czy mieszkań.

Decydując się na dostawę do Paczkomatu, konsumenci przyczyniają się do minimalizowania emisji gazów cieplarnianych. To znacznie bardziej przyjazna środowisku metoda dostawy niż tradycyjne doręczenia na wskazany adres. By móc w pełni korzystać z możliwości Paczkomatów, warto zainstalować aplikację InPost Mobile. Pozwala nie tylko na zdalne otwieranie urządzeń, ale też wysyłkę bez etykiety czy śledzenie zamówień.

Kutno – Paczkomat, PaczkoPunkt

Kutno położone jest w województwie łódzkim. Miasto charakteryzuje się długą i ciekawą historią oraz wieloma zabytkami. Stanowi istotny ośrodek przemysłowy regionu i liczy około 44 tysiące mieszkańców. W Kutnie funkcjonuje sporo Paczkomatów oraz PaczkoPunkt.

Paczkomaty Kutno to 20 urządzeń w różnych częściach miasta. Maszyny znajdują się w ogólnodostępnych miejscach, takich jak okolice marketów, stacji paliw czy kościoła. Dzięki temu każdy kutnianin może odebrać i nadać paczkę niedaleko swojego miejsca zamieszkania lub przy okazji wypełniania codziennych obowiązków.

Kutno – odbiór paczki ze skrytki

Paczkę możesz wyjąć ze skrytki w ciągu 48 godzin od momentu, w którym kurier umieści ją w Paczkomacie. Najszybciej zrobisz to za pomocą aplikacji InPost Mobile, która umożliwia zdalne otwarcie urządzenia. Gdy apka powiadomi Cię, że przesyłka została dostarczona, udaj się do Paczkomatu i na ekranie smartfona kliknij „Otwórz skrytkę zdalnie”. Drzwiczki uchylą się i będzie można wyjąć wyczekiwaną paczkę.

Możesz skorzystać też z kodu QR lub 6-cyfrowego kodu odbioru, które znajdziesz w aplikacji i na e-mailu. Wpisz kod odbioru i swój numer telefonu na ekranie Paczkomatu lub zeskanuj kod QR, by otworzyć drzwiczki skrytki. Koniecznie pamiętaj o tym, by dokładnie zamknąć urządzenie po wyjęciu przesyłki.

Wysyłka paczki – Kutno

Wysyłka paczek jeszcze nigdy wcześniej nie była tak prosta, jak za pomocą Paczkomatu. Jeśli dodatkowo masz aplikację InPost Mobile, możesz nadać przesyłkę do dowolnego miejsca w Polsce bez drukowania etykiety ani nawet zapisywania adresu na opakowaniu. Wszystkie dane należy wprowadzić w aplikacji po kliknięciu znajdującej się u dołu ekranu strzałki. Po opłaceniu usługi aplikacja wygeneruje 9-cyfrowy kod nadania i kod QR, za pomocą których możesz otworzyć skrytkę Paczkomatu. Nie zapomnij o zamknięciu drzwiczek!

Nie trzeba mieć jednak aplikacji, by móc nadać paczkę. Można skorzystać także z opcji Szybkie Nadania. Wystarczy wejść na stronę, uzupełnić formularz wysyłkowy i opłacić nadanie, by system wygenerował unikatową etykietę wysyłkową. Wydrukuj ją i naklej na przesyłce, a następnie udaj się do Paczkomatu. Tam zeskanuj kod kreskowy z dokumentu i umieć paczkę w skrytce.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy