Reklama

Orange – jakie pakiety na kartę posiada w swojej ofercie?

Opublikowano:
Autor:

Orange – jakie pakiety na kartę posiada w swojej ofercie? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Orange na kartę to kilka atrakcyjnych ofert do wyboru. Zobacz jakie pakiety Orange na kartę są dostępne i dowiedz się jaki wybrać dla siebie.

Użytkownicy telefonu na kartę podobnie jak ci posiadający abonament mają do wyboru kilka ofert. Poniżej przedstawiamy obowiązujące oferty na kartę Orange. Każdy znajdzie odpowiednią taryfę dla siebie. Warto pamiętać, że posiadacze ofert na kartę nie są związani żadną umową z operatorem i mogą samodzielnie zarządzać kosztami swoich usług.

W ofercie są dostępne następujące pakiety Orange na kartę:Orange Yes

Taryfa ta charakteryzuje się bardzo niskimi stawkami. Za minutę połącznia płaci się tylko 29 gr, a za SMS-a 15 gr/MMS-a 20 gr, za przesłanie 100 kB 12 gr.

Orange SMART

W tej taryfie obowiązuje stawki przedstawiają się następująco: 29 gr/min, 20 gr/SMS, 40 gr/MMS, 1 gr/100 Kb. Po każdym doładowaniu konta online użytkownik otrzymuje bonus w postaci dodatkowych GB, których liczba oraz czas, w którym można je wykorzystać jest uzależniona od wysokości doładowania.

Orange Free

W tej ofercie po każdym doładowaniu użytkownik dostaje do wykorzystania pakiet GB transmisji danych. Doładowanie konta w wysokości 50 zł skutkuje przyznaniem użytkownikowi aż 25 GB transferu, który jest ważny przez 3 miesiące. Osoby potrzebujące większego pakietu danych mogą doładować konto za jedyne 30 zł, po czym otrzymają 15 GB transferu na miesiąc. Jest to jedna z najtańszych i najbardziej korzystnych ofert internetu na kartę.

Oferty archiwalne: Nowe Orange Go, Orange One i Orange Pop

Klienci Orange mogą korzystać także z ofert archiwalnych, które ze względu na opłacalność wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników. Szczegóły na temat tych pakietów można znaleźć w zakładce Pozostałe Taryfy.

Warto dodać, że w taryfach Orange Yes oraz Orange Smart istnieje możliwość wykupienia połączeń i SMS-ów bez limitu do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne. Z tej usługi można korzystać przez 7 dni za 9 zł lub przez 30 dni za 30 zł. Istnieje także możliwość wybrania taryfy wzbogaconej o dodatkowe GB internetu, za którą trzeba zapłacić jedynie kilka złotych więcej. Użytkownicy, którzy regularnie doładowują konto mogą korzystać z pakietu darmowych połączeń i SMS-ów do wszystkich w Orange. Można wykupić także jednorazowe pakiety transmisji danych o dowolnej wielkości.

A może Orange na kartę bez limitu do wszystkich?

Wymagający klienci mogą również skorzystać z oferty bez limitu, którą można aktywować na 7 dni za 12 zł lub na 31 dni za 25 zł. W ramach tej oferty użytkownik może wykonywać bezpłatne połączenia i wysyłać SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz może korzystać z darmowego internetu (pakiet przynajmniej 15 GB w kraju lub 2,26 GB w innych krajach UE). Przy wyborze opcji cyklicznego odnawiania usługi abonent otrzymuje w każdym cyklu o 1 GB internetu więcej niż w poprzednim. Za jedyne 25 zł miesięcznie można korzystać z telefonu i internetu bez limitu w kraju i za granicą.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy