Reklama

Pierwszy miesiąc w Orange Flex za 1 zł

Opublikowano:
Autor:

Pierwszy miesiąc w Orange Flex za 1 zł - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Dowiedz się czym jest Orange Flex – dlaczego warto zainteresować się tą ofertą i jakie promocje czekają na nowych użytkowników.

Orange Flex to sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji, czyli mix telefonu na kartę i abonament. Nie podpisuje się długoterminowej umowy, nie ma okresu wypowiedzenia. Oferta ta działa na zasadzie subskrypcji – co miesiąc z góry pobierana jest opłata za wybrany przez użytkownika Plan komórkowy. Aby przenieść numer do Flexa, należy pobrać na telefon aplikację i zarejestrować konto. Oferta jest elastyczna, więc wybrany Plan komórkowy można w każdej chwili zmienić.

Użytkownicy Flexa mogą rozmawiać i wysyłać wiadomości bez limitu w kraju i roamingu UE, korzystać z popularnych mediów społecznościowych bez limitu oraz korzystać ze sporej paczki internetu (od 15 do 100 GB w zależności od indywidualnych potrzeb).

Promocyjna oferta Flex za 1 zł

Aktualnie nowi użytkownicy Orange Flex mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji. Z kodem rabatowym FLEX zapłacą jedynie 1 zł za pierwszy miesiąc dowolnie wybranego przez siebie Planu komórkowego – nawet za ten najwyższy. Oczywiście potem w każdym momencie można go zmienić na inny. Jak skorzystać z promocji Orange Flex za 1 zł?

Należy na swój telefon ściągnąć aplikację Flex, wybrać swój Plan i założyć konto Flex. Następnie przenieść numer z Orange lub innego operatora lub wybrać nowy. Kolejny krok to potwierdzenie danych. Następnie użytkownik wpisuje kod rabatowy FLEX przed wyborem metody płatności. I gotowe – Orange Flex za 1 zł przez pierwszy miesiąc działa.

Więcej na temat promocji Orange Flex za 1 zł przeczytasz na stronie: https://flex.orange.pl/promocje/1m1.

Inne Orange Flex promocje

Flex za 1 zł to nie jedyna dostępna promocja. Można skorzystać także z innych wymienionych niżej:

  • Polecaj Orange Flex – każde polecenie to 70 zł dla osoby polecającej i 30 zł dla znajomego, czyli razem 100 zł.
  • Klub Flex – atrakcyjne kody rabatowe i prezenty od partnerów Flexa.
  • HBO GO w prezencie – pierwszy miesiąc za 0 zł.
  • Oferta świąteczna w Orange Flex – za zakupy w sklepie Flex można dostać aż 2 prezenty, czyli 300 zł lub 100 zł zniżki oraz dodatkowe 300 GB internetu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy