Reklama

Reklama

Smartwatch dla dzieci do szkoły

Opublikowano: czw, 2 wrz 2021 06:22
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Czy wiesz, że smartwatch dla dzieci to aktualnie jeden z najważniejszych i jednocześnie najbardziej rozchwytywanych gadżetów dostępnych wśród młodzieży będącej w wieku szkolnym? Taki zegarek dla dziecka to nie tylko wiele ciekawych funkcjonalności dla niego samego, ale przede wszystkim dużo większe poczucie bezpieczeństwa dla rodziców. Bo najnowsze smartwatche to możliwość monitorowania miejsca przebywania pociechy, tworzenia zdalnych zdjęć, czy wysyłanie szybkich wiadomości głosowych. Jakie inne funkcjonalności posiadają najnowsze smartwatche dla dzieci?

Reklama

Dlaczego warto kupić dziecku smartwatch?

Zalet wynikających z zakupu takiego zegarka jest wiele, a każdy nowy model charakteryzuje się funkcjonalnościami, o których jeszcze kilka lat temu mogliśmy, my rodzice, wyłącznie pomarzyć. Dzisiejsze smartwatche to narzędzia w ręku troskliwych i ostrożnych rodziców, którzy za ich pomocą mogą monitorować nie tylko to, gdzie aktualnie znajduje się ich dziecko, ale również podjąć odpowiednie działania, gdy zdarzy mu się coś nieprzewidzianego.

Dobry zegarek z GPS dla dziecka to idealna propozycja dla wszystkich tych rodzin, które zamieszkują duże miasta, a dzieci drogę do szkoły pokonują samodzielnie. W tym przypadku rodzic jest w stanie ocenić, czy dziecko dotarło na miejsce, czy napotkało na korki.

Smartwatche to zegarki nowej generacji. Stworzone w trosce o malucha, przy którym nie zawsze możemy być. Zdalne wykonywanie zdjęć oraz szybkie wiadomości głosowe to możliwość utrzymania i budowania więzi, na której szczególnie nam zależy. A na jaki smartwatch postawić?

Smartwatche Garett - wielofunkcyjne urządzenia dla dzieci

Na rynku sprawdzonych urządzeń dla dzieci dominują dwie popularne i sprawdzone marki zegarków, czyli smartwatch Garett dla dzieci. Zegarki z GPS pracują w systemie operacyjnym Android. Można śmiało stwierdzić, że ich produkty to zupełnie nowa generacja inteligentnych urządzeń, które podają rodzicom bezbłędną lokalizację dziecka oraz nie zawodzą w zakresie łączności i płynności przepływu danych. Dziecko może w każdej chwili zadzwonić do rodzica w trybie standardowym, ale również nawiązać połączenie video, a także wysłać wiadomość głosową. Ważną funkcją tych zegarków jest także posiadanie przez nich przycisków szybkiego powiadomienia w razie nagłej, nieprzewidzianej, ale także niebezpiecznej sytuacji. Dziecko może wówczas poinformować nawet kilku odbiorców jednocześnie.

Ciekawostką będzie z pewnością także funkcja o nazwie geoogrodzenie. Polega ona na wyznaczeniu przez rodzica bezpiecznej strefy poruszania się dziecka, a gdy ono ją przekroczy smartwatch dla dzieci Garett, od razu przekazuje informację zwrotną. Same zegarki smartwatch Garett to zresztą również frajda dla dzieci i niesamowity gadżet, który fascynuje i otwiera furtkę do świata niecodziennych wrażeń. Dziecko może wgrać do niego swój plan lekcji, by codzienne obowiązki mieć zawsze pod kontrolą, ale przede wszystkim świetnie bawić się z przyjaciółmi bez konieczności trzymania w ręce telefonu.  Same zegarki smartwatch Garett to zresztą również frajda dla dzieci i niesamowity gadżet, który fascynuje i otwiera furtkę do świata niecodziennych wrażeń.

Kolorowe smartwatche dla dzieci Garmin

Drugą znaną i porównywaną marką zegarków dla dzieci będzie Garmin, która podobnie jak Garett świetnie opanowała łączenie funkcjonalności tego gadżetu z telefonem. Smartwatche Garmin również współdziałają z systemem Android, a posiadając bogatą ofertę funkcjonalności sprawdzają się w naprawdę wielu sytuacjach życiowych. Dziecko może wgrać do niego swój plan lekcji, by codzienne obowiązki mieć zawsze pod kontrolą, ale przede wszystkim świetnie bawić się z przyjaciółmi bez konieczności trzymania w ręce telefonu. Wymienne paski, ciekawe wykończenie wizualne koperty to ukłon w kierunku wymagających użytkowników. Te zegarki po prostu się podobają, a dla dzieci w wieku szkolnym są przepięknym przykładem codziennego dodatku. 

Bezpieczeństwo z zegarkiem GPS dla dziecka

Choć wspomniane zegarki dla dzieci to sporo niezawodnych funkcji, spora dawka wrażeń i nowoczesny design, który po prostu jest w modzie to szczególnie warto zwrócić tu uwagę na przydatność w zakresie monitorowania miejsca przebywania malucha. Te zegarki GPS dla dziecka dają rodzicom pewność, gdzie znajduje się ich pociecha, a w razie konieczności także możliwość szybkiego dojazdu do dziecka. Wbudowany GPS umożliwia rodzicom szybkie nawiązanie kontaktu z dzieckiem także wtedy, gdy szczególnie jest to konieczne. Tę funkcjonalność na pewno docenią wszyscy mieszkańcy dużych miast.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)