Reklama

Wynajem toalet przenośnych – sanitariaty na działce rekreacyjnej

Opublikowano:
Autor:

Wynajem toalet przenośnych – sanitariaty na działce rekreacyjnej - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Większość działek rekreacyjnych nie oferuje możliwości podłączenia się do węzła sanitarnego. To prowadzi do sytuacji, w której właściciele działek użytkowanych sezonowo są zmuszeni do korzystania ze zbiorników asenizacyjnych lub szukania alternatywnego rozwiązania.

Koszt zakupu, instalacji i obsługi zbiornika asenizacyjnego (popularnego szamba) jest relatywnie wysoki i z roku na rok rośnie. Dlatego alternatywą wartą rozważenia jest wynajem toalet przenośnych.

Dlaczego warto rozważyć wynajem toalety przenośnej na działkę rekreacyjną?

Jak już wspomnieliśmy koszty związane z zakupem, instalacją oraz obsługą szamba są bardzo wysokie, zwłaszcza jeśli gmina nakłada na właścicieli nieruchomości obowiązek regularnego wywozu nieczystości (niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika). W takiej sytuacji znacznie bardziej korzystna staje się toaleta przenośna. Z jej zalet możemy korzystać przez cały roku lub wyłącznie sezonowo. To daje nam pełną swobodę zarządzania kosztami obsługi sanitariatu na działce, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania WC.

Co ważne, kabiny WC dostępne w ramach usługi wynajmu toalet przenośnych są bardzo zróżnicowane. Część z nich oferuje wyłącznie możliwość skorzystania z toalety, podczas gdy inne są wyposażone w:

  • pisuar,
  • umywalkę,
  • lustro.

W praktyce wyposażenie kabiny możemy dostosować do naszych potrzeb, tym samym uzyskując rozwiązanie znacznie bardziej praktyczne i funkcjonalne niż tradycyjne WC przenoście, które wszystkim kojarzy się wyłącznie z przepełnionymi zbiornikami na nieczystości i nieprzyjemnym zapachem. Co istotne, na rynku dostępne są już kabiny, w których zbiornik na nieczystości jest na tyle zabudowany, iż nie widzimy jego zawartości korzystając z WC.

Gdzie mogę korzystać z przenośnego WC?

Przenośna kabina WC to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przestrzeniach rekreacyjnych, niezależnie od tego czy są to Rodzinne Ogródki Działkowe (tzw. działki ROD), własnościowe działki rekreacyjne czy działki budowlane, na których dopiero rozpoczynamy prace ziemne.

Przenośne WC nie wymaga podłączenia do węzła sanitarnego, a kabina może zostać ustawiona na praktycznie każdym terenie – wystarczy, że zostanie wypłaszczony. W zależności od specyfiki gruntu poleca się również wykonanie utwardzenia pod WC.

Zalety wynajmu WC przenośnego – podsumujmy

Do najważniejszych zalet wynajmu toalety przenośnej na działkę rekreacyjną zaliczyć możemy:

  • Niskie koszty,
  • Elastyczne warunki najmu,
  • Możliwość dostosowania wyposażenia WC do naszych potrzeb,
  • Komfort użytkowania,
  • Możliwość użytkowania niezależnie od dostępu do węzła sanitarnego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy