Reklama

Zawarcie umowy na odległość w nju

Opublikowano:
Autor:

Zawarcie umowy na odległość w nju - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle W nju mobile podpisanie umowy nie wymaga obecności użytkownika. Można to zrobić na odległość. Zobacz, jakie to proste!

Umowy zawierane na odległość

Czym jest umowa zawarta na odległość wg przepisów prawa telekomunikacyjnego? Jest to umowa zawarta przez konsumenta, bez jednoczesnej fizycznej obecności stron, z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość. Może być zawarta przez e-mail, telefon, katalog lub tradycyjny list. Operator ma obowiązek przysłania warunków umowy na trwałym nośniku – w e-mailu lub listownie. Umowa zostaje zawarta w chwili, gdy klient potwierdzi jej zawarcie.

W nju mobile umowę można zawrzeć przez internet. Tak jest o wiele szybciej, wygodniej, a wszelkie formalności ograniczone są do absolutnego minimum.

Zawarcie umowy na odległość – minimum formalności

Aby zamówić usługę telefoniczną przez internet, niezbędne jest podanie danych oraz wyrażenie potrzebnych zgód. Nju wymaga wyłącznie podstawowych informacji, do których wypełnienia wystarczy dowód osobisty. Po zakończeniu procesu składania zamówienia, klient otrzymuje mailowe potwierdzenie.

Po weryfikacji, przesyłka jest wysyłana z umową, jej warunkami, a także kartą SIM.

Zalety zawarcia umowy na odległość

Podstawową zaletą zamówienia usługi telefonicznej przez internet jest oszczędność czasu. Nie ma konieczności wizyty w punkcie obsługi klienta. Zamówienie można złożyć bez wychodzenia z domu, o każdej porze – nasza strona jest czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pamiętaj, że zamawiając usługę przez internet, możesz liczyć na wsparcie ze strony naszych konsultantów, którzy na udostępnionym chacie chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferty. Pamiętaj też, że złożenie zamówienia przez internet daje każdemu prawo do odstąpienia od podpisanej umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu podpisania umowy. Jeśli jednak zostanie podpisana w punkcie operatora – takie prawo Ci nie przysługuje. Warto pamiętać też, że nie wymagamy od naszych klientów długich zobowiązań. Każda umowa zawierana jest na czas nieokreślony, a to znaczy, że można ją rozwiązać w każdej chwili, z zachowaniem okresu wypowiedzenia, który wynosi jeden pełny okres rozliczeniowy. Jesteśmy jednak przekonani, że będziesz zadowolony z naszej oferty i zostaniesz z nami na dłużej.

Wypowiedzenie umowy przez e-mail

W zeszłym roku wszedł w życie EKŁE, czyli europejski kodeks łączności elektronicznej, który zwiększył uprawnienia abonentów firm telekomunikacyjnych, dając im, między innymi, prawo do bezproblemowego wypowiedzenia umowy z operatorem przez e-mail. Dzięki temu konsument może zawrzeć umowę na odległość, a także wypowiedzieć ją w ten sam sposób, nie zaś, jak dotychczas, wyłącznie osobiście, w siedzibie operatora/salonu lub poprzez wysłanie dokumentów tradycyjną pocztą.

Więcej na temat zawierania umów z nju na odległość przeczytasz tu: https://www.njumobile.pl/artykuly/umowa-na-odleglosc.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy