Akademicy ograli młodzież z Władysławowa

Akademicy ograli młodzież z Władysławowa - Zdjęcie główne

WydarzeniaKutnowski AZS WSGK Polfarmex rozgromił wczoraj drużynę SMS PZKosz Władysławowo 81:53. Piętnaście punktów dla AZS-u zdobył Michał Marciniak, a po 14 rzucili Aleksander Perka i Tomasz Deja. Mecz odbył się w hali SP nr 9 w Kutnie.W pierwszej piątce Kutna zagrali Pydych, Małecki, Perka, Marciniak i Deja. Początkowo gra obydwu drużyn była dość nerwowa, a na dwie minuty przed końcem pierwszej kwarty na tablicy widniał remis 8:8.Druga kwarta była już dobrą i konsekwentną grą Kutna. Po pierwszej połowie Akademicy zeszli do szatni z prowadzeniem 58:40. AZS kontynuował dobrą passę w drugiej części spotkania, nie dając rozwinąć skrzydeł młodzieży z Władysławowa.

Za kilka dni, w sobotę kutnowscy koszykarze pojadą do Bielska Podlaskiego, gdzie zagrają z tamtejszym BKS Tur.

AZS Polfarmex Kutno - SMS PZKosz Władysławowo 81:53 (15:10, 23:15, 20:15, 23:13). Punktacja AZS WSGK: Michał Marciniak - 15, Tomasz Deja - 14, Aleksander Perka - 14, Tomasz Smorawiński - 12, Mariusz Bacik - 8, Kacper Kromer - 6, Grzegorz Małecki - 4, Piotr Pustelnik - 3, Paweł Pydych - 3, Krzysztof Rydlewski - 2.