Reklama

Biedronka przy Mickiewicza zamknięta. Jaki jest powód?

Opublikowano:
Autor:

Biedronka przy Mickiewicza zamknięta. Jaki jest powód? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sklep Biedronka przy ul. Mickiewicza przechodzi remont. Z tego powodu już od poniedziałku jest całkowicie zamknięty. Kiedy znów będziemy mogli zrobić w nim zakupy i co się zmieni? Sprawdziliśmy.

Obiekt został zamknięty w poniedziałek, 24 września. Wnętrze sklepu ma przejść generalny remont, wiemy już, że zakupy będzie można zrobić dopiero w listopadzie.

- Ponowne otwarcie sklepu jest zaplanowane na listopad br. Celem prowadzonych prac modernizacyjnych jest podniesienie komfortu zakupów - informuje Maria Szymankiewicz, specjalista ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.

Wszystko wskazuje na to, że ponowne otwarcie odbędzie się w okolicach 10. listopada. Co zmieni się w sklepie do tego czasu?

- Sklep zostanie dostosowany do layoutu 2.0, czyli nowego układu bardziej przejrzystego i przyjaznego dla klientów, który ma usprawniać sposób poruszania się po sklepie oraz szybsze odnalezienie danego produktu na półce. W placówce zostaną zastosowane innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, które wpływają na atrakcyjność sklepu oraz komfort zakupów, a jednocześnie przyczynią się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka - tłumaczy Maria Szymankiewicz.

Wyposażenie sklepu zostanie oparte na zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

Sieć Biedronka na bieżąco remontuje swoje sklepy i unowocześnia ich wygląd oraz wyposażenie – w pierwszym półroczu 2018 roku wyremontowano łącznie 87 obiektów na terenie kraju. Sklep przy ul. Mickiewicza będzie pierwszym tak nowoczesnym obiektem sieci w Kutnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE