Reklama

Reklama

Co z węglem w gminie Kutno? Sprawdź, gdzie i kiedy będzie można go odebrać

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI, gmina Kutno

Co z węglem w gminie Kutno? Sprawdź, gdzie i kiedy będzie można go odebrać - Zdjęcie główne

Kiedy rozpocznie się dystrybucja i sprzedaż węgla w gminie Kutno? | foto poglądowe/archiwum KCI, gmina Kutno

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kiedy rozpocznie się dystrybucja i sprzedaż węgla w gminie Kutno? Gdzie odebrać zamówiony towar? Władze gminy przekazują najświeższe informacje w tej sprawie.

Reklama

21 listopada Gmina Kutno zawarła umowę z Polską Grupą Górniczą S.A. z siedzibą w Katowicach, dotyczącą sprzedaży węgla na potrzeby zakupów preferencyjnych przez osoby fizyczne w gospodarstwach domowych. 

Kiedy rozpocznie się sprzedaż?

Gmina poinformowała właśnie, że dystrybucja i sprzedaż węgla rozpocznie się niezwłocznie po dostarczeniu przez Kwalifikowanego Dostawcę Węgla w Łowiczu zamówionego sortymentu węgla z PGG (zgodnie z ofertą). Obecnie weryfikowane są kolejno złożone wnioski o preferencyjny zakup paliwa.

Wnioski o preferencyjny zakup rozpatrywane są w kolejności wpływu. Po weryfikacji wniosku mieszkaniec zostanie poinformowany (telefonicznie) o dostępnym asortymencie i jego cenie (1900 zł brutto za tonę ) oraz terminie dokonania wpłaty na wskazane konto Gminy Kutno (nr rachunku do wpłaty: 82 9021 0008 2001 0010 6021 0094 ) przelewem, bądź w kasie Banku Spółdzielczego w Kutnie przy ul. Barlickiego 33 (pn.- pt. 8.00-16.00), z tytułem opłaty (nr faktury za preferencyjny zakup węgla) - zawiadamia gmina Kutno. 

Gdzie odebrać węgiel?

Mieszkańcy gminy po otrzymaniu informacji o pozytywnej weryfikacji wniosku i dokonaniu stosownej opłaty za zamówiony towar będą mogli odebrać węgiel we wskazanych przez gminę składach tj.: P.P.H.U. BUDOMAT Andrzej Kaniewski, 99 300 Kutno, Kuczków 11 oraz P.P.H.U. ANDBAS Andrzej Chojnacki, 99 – 300 Kutno, ul. 29 listopada 48 i Adamów 13 a.

Dodatkowych informacji udzielamy nr. tel. 722 222 283, bądź w siedzibie Urzędu Gminy Kutno przy ul. Witosa 1 w godzinach 7.30-15.30 (pokój nr 2).

Info: Gmina Kutno

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy