Reklama

Reklama

Sprzedaż węgla w gminie Kutno. Wydano ważny komunikat

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Kutno

Sprzedaż węgla w gminie Kutno. Wydano ważny komunikat - Zdjęcie główne

Sprzedaż węgla w gminie Kutno. Wydano ważny komunikat | foto Gmina Kutno

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prawie 400 ton węgla w ramach zakupu preferencyjnego trafiło do mieszkańców gminy Kutno. Kolejnych dostaw surowca można się spodziewać jeszcze w tym tygodniu.

Reklama

Gmina Kutno przedstawia aktualne dane dot. sprzedaży węgla po preferencyjnej cenie. Jak się dowiadujemy, do 16 grudnia br. mieszkańcy nabyli 375,75 ton węgla w cenie 1900, 00 złotych brutto. 

- Gmina dotychczas otrzymała (poprzez Kwalifikowanego Dostawcę Węgla w Łowiczu) 487, 75 ton z 621 ton węgla, tj. 78 % sortymentu z oferty z Polskiej Grupy Górniczej S.A. W tym tygodniu spodziewane są następne dostawy węgla (ekogroszku, groszku i orzecha) - informuje urząd gminy.

W związku z większym zapotrzebowaniem mieszkańców na zakup węgla, wójt Justyna Jasińska zwróciła się z prośbą o przedstawienie dodatkowej oferty i zwiększenie wolumenu umowy zawartej w tej sprawie w dniu 21 listopada 2022 roku. 

- W najbliższych dniach PGG S.A. ma przedstawić gminie Kutno dodatkową ofertę zwiększającą wolumen umowy wraz z aneksem wydłużającym okres obowiązywania umowy. Aneks będzie umożliwiał realizację odbiorów węgla również w styczniu 2023 roku - czytamy w wydanym komunikacie. 

Jak odebrać węgiel? Po otrzymaniu informacji o pozytywnej weryfikacji złożonego wcześniej wniosku o preferencyjny zakup paliwa stałego i dokonaniu stosownej opłaty za zamówiony towar należy udać się do jednego ze wskazanych przez gminę składów:

  • P.P.H.U. BUDOMAT Andrzej Kaniewski, 99 300 Kutno, Kuczków 11
  • P.P.H.U. ANDBAS Andrzej Chojnacki, 99 – 300 Kutno, ul. 29 listopada 48 i Adamów 13 a. 

Mieszkańcy mogą odebrać nie więcej niż 1 tonę węgla. 

Info: Gmina Kutno

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy