Reklama

Reklama

Czas na wakacje! Wiceprezydent odznaczył uczniów i podziękował nauczycielom [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rok szkolny 2021/2022 przeszedł już do historii. Wczoraj dzieci i młodzież z całej Polski oficjalnie rozpoczęły wakacje. My udaliśmy się z aparatem na uroczystość w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Reklama

Tegoroczni absolwenci kutnowskiej „Jedynki” uroczyście zakończyli edukację w czwartek, 23 czerwca. W piątek natomiast koniec roku szkolnego świętowali uczniowie klas I - III oraz IV - VIII. 

W uroczystości zakończenia roku klas IV - VII, poza uczniami, uczestniczyli: dyrektor szkoły Jarosław Koszański, wicedyrektorzy - Elżbieta Chodorowska, Aleksandra Kaniewska i Violetta Wojciechowska, a także nauczyciele, pracownicy szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców oraz rodzice i opiekunowie uczniów.

Obecny był także wiceprezydent Kutna, Zbigniew Wdowiak. Uroczystość rozpoczęła się od przekazania sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie zastępca prezydenta miasta wraz z dyrektorem Jarosławem Koszańskim wręczyli dyplomy ukraińskim uczniom uczęszczającym do SP nr 1. W trakcie uroczystości odznaczono również tegorocznych stypendystów z klas IV - VII. 

Wiceprezydent Wdowiak pogratulował uczniom wyników w nauce, życząc im udanych wakacji oraz podziękował nauczycielom za trud pracy włożony w edukację młodego pokolenia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy