Reklama

Reklama

Czy to jeszcze rów, czy już wysypisko? Kolejne haniebne obrazki na mapie Kutna [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pon, 16 maj 2022 12:32
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wypchane worki ze śmieciami, stara wersalka, opony samochodowe - to jedne z wielu odpadów, które znalazły się w miejscu, w którym znaleźć się nie powinny, czyli w rowie melioracyjnym na terenie Kutna. A to niestety nie pierwszy tego typu obrazek na mapie naszego miasta.

Reklama

Pod koniec kwietnia pisaliśmy o śmietnisku wzdłuż Ochni, gdzie zalegały m.in. butelki po alkoholu, czy plastikowe torebki. Wówczas urząd miasta zapewniał nas, że w najbliższym czasie teren zostanie uprzątnięty. 

Wygląda na to, że walka z zaśmiecaniem miasta to syzyfowe prace. Podczas, gdy jedno miejsce doprowadza się do porządku, w innym znów dają o sobie znać ci, którzy dbałość o naturę mają w głębokim poważaniu. O jednym z takich przypadków alarmuje nasz Czytelnik. 

- Śmieci - temat rzeka, choć w tym przypadku rów melioracyjny wzdłuż ulicy Skrajnej w Kutnie od skrzyżowania z ul. Oporowską - wypełniony po brzegi workami z odpadami ale i nie tylko. W pobliżu rowu resztki po wersalce, opony od aut i inne części samochodowe. Jednym słowem wszystko to czego nie powinno być tam gdzie obecnie się znajduje. Dziwne, że nikt do tej pory nie zwrócił na ten bałagan uwagi - pisze mieszkaniec.

Czytelnik przesyła nam też zdjęcia tego, co zastał w rowie melioracyjnym. Jak dodaje, zostały one również przekazane Policji poprzez Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa. 

Na razie nie uzyskaliśmy komentarza kutnowskiej komendy. Jak się dowiadujemy, wspomniany teren należy do Gminy Kutno. Czy możemy spodziewać się, że urząd uprzątnie dzikie wysypisko? Po otrzymaniu odpowiedzi gminy w tej sprawie, poinformujemy na łamach KCI. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy